Zaniepokoiło go zachowanie żony. Gdy obejrzał nagranie z kamery zadzwonił na policję

Dziecko to największy skarb jaki może posiadać rodzic. Sen z oczu spędza mu zapewnienie mu bezpieczeństwa i odpowiedniej opieki.

Niestety wielu rodziców musi dwoje pracować żeby zapewnić swojej rodzinie byt. Jeśli nie można liczyć na pomoc dziadków pozostaje opiekunka lub żłobek czy przedszkole.

Polecana opiekunka

Desire LeBlanc wybrała najlepszą, jak jej się wydawało, opcję dla swojej córeczki. Kiedy musiała wrócić do pracy zdecydowała się na polecaną wśród znajomych opiekunkę, która posiadała dobre referencje, a prowadziła przedszkole w swoim domu.

28-letnia Christiny Williamson sprawiała wrażenie osoby rzetelnej, ciepłej, troskliwej i godnej zaufania. Desire nie przyszłoby do głowy, że niebawem na jaw wyjdą straszne fakty.

Podejrzliwy mąż

Możliwe, że nikt by nie poznał prawdy, gdyby nie mąż Christiny. Mężczyznę zaniepokoiły słowa 8-letniej dziewczynki, którą opiekowała się jego żona. Postanowił zweryfikować fakty montując ukrytą kamerę.

Kiedy obejrzał nagrania od razu powiadomił policję.

Jego żona zachowywała się skandalicznie wobec swoich podopiecznych. Na nagraniu widać jak wrzeszczy, popycha, tzyma je przyciśnięte buzią do dywanu. Wpycha chusteczki by się uciszyły, a nawet zostawiła dziecko, którym się opiekowała i wyszła z domu.

Nie uniknęła kary

Materiały bezpornie dowiodły jej winy. Sędzia skazał kobietę na 5 lat więzienia. Okolicznoscią łagodzącą była opinia psychologa, który po kilku miesiącach zbadał dzieci i nie wykrył trwałych urazów, po tym czego doświadczyły.

To kolejna historia, która dowodzi, że czujności nigdy za wiele.