Zgwałcił 11-miesięczne dziecko, które zmarło. Karę, którą wymierzyli mu inni więźniowie, zapamięta na zawsze.

Każdy gwałt to zbrodnia na godności, wykorzystanie przewagi fizycznej bądź psychicznej dla zaspokojenia najniższych popędów. Gwałt na dziecku to coś, czego nie dopuszcza nawet kodeks moralny ludzi, którzy za nic mają prawo czy normy społeczne.

Tym bardziej gwałt na tak małym dziecku….

Źródło: alivenotdead.com

Gabriel Estrel była samotną matką. Jej synek Miguel miał kilka miesięcy kiedy poznała przystojnego 25 – latka Xaviera. Oboje się w sobie zakochali. Daryell Dickson Menezes Xavier był utalentowanym członkiem szkoły walki Gracie Barra w Brazylii. Miał pomarańczowy pas, który jest odpowiednikiem czarnego w innych sztukach walki.

Źródło: conexaojornalismo.com.br

Gabriel nie zauważyła niczego, co mogłoby ją zaniepokoić w jego zachowaniu. Matka Gabriel twierdziła potem, że wydawał się bardzo czuły i troskliwy dla chłopca.

Pewnego dnia, gdy jej synek miał 11 miesięcy, Gabriel wybrała się do domu rodziców zostawiając Miguela pod opieką swojego chłopaka.

Źródło: mixedmartialarts.com

Po zaledwie półgodzinie otrzymała telefon, że Miguel upadł i jest nieprzytomny.

Chłopca zabrano do szpitala. Mimo podjętych działań dziecko nie odzyskało przytomności. Zmarło dwa dni później. Po śmierci chłopca i przeprowadzonym dochodzeniu ustalono, że dziecko zostało zgwałcone. Policja strzegła szczegółów śledztwa, ale do opinii publicznej przedostała się informacja o tym fakcie.

Źródło: wittyfeed.com

Xavier został zatrzymany i oczekiwał na proces. Wśród więźniów również rozeszła się wiadomość o tym co zrobił.

Ci wymierzyli mu sprawiedliwość po swojemu. Mężczyzna został brutalnie zgwałcony i pobity przez dwudziestu współwięźniów. Rozerwany odbyt wymagał interwencji chirurgicznej a rany hospitalizacji.

Źródło: wittyfeed.com

Po wyjściu ze szpitala trafił do tego samego więzienia. Sąd skazał go na 22 lata i 8 miesięcy więzienia. Skazany nie przyznał się do winy.

Źródło: ebc.com.br

Mężczyzna na własnej skórze poczuł ile bólu i cierpienia dostarczył dziecku i jego rodzinie. Wyrządzonej krzywdy nie da się jednak cofnąć.

Źródło: lifebuzz.com

Dziecku żadna sprawiedliwość nie przywróci życia. Jeśli oburza cię ta okrutna zbrodnia dokonana na maleńkim, bezbronnym wobec osoby, którą znał i której miał prawo ufać, dziecku, udostępnij znajomym.

Taka informacja poszerza świadomość i wzmaga podejrzliwość wobec osób, które wydaje nam się, że znamy, a wcale może tak nie być.

Źródło: lifebuzz.com