3-latka konała z głodu. W tym czasie matka imprezowała

Ten dramat wydarzył się Kirowie w Rosji. Maria Plekina to młoda, 21-letnia matka 3-letniej Kristiny.

Kobieta zamknęła córkę w pokoju, bez dostępu do jedzenia i picia, a sama poszła na imprezę. 3-latka umierała powoli w męczarniach. Dziecko płakało i wzywało pomocy, ale nikt go nie usłyszał.

Zostawiła swoją córkę w mieszkaniu na tydzień.

Dziewczynkę znalazła babcia, która przyszła z prezentem urodzinowym do wnuczki. W dniu urodzin dziewczynka już nie żyła. Babcia wezwała pogotowie, ale lekarze mogli jedynie stwierdzić zgon.

Maria skazała dziecko na śmierć z zimną krwią.

Babcia dzwoniła wcześniej i pytała jak ma się wnuczka. Maria kłamała, że wszystko u nich jest w najlepszym porządku. Gdy przyszła odwiedzić je z okazji urodzin Kristiny, Irina odkryła straszna prawdę.

Nigdy nie sądziłam, że moja córka zdolna jest do czegoś takiego – powiedziała policjantom babcia Kristiny. Zaklina się, że niczego się nie domyśliła, nie dostrzegła synałów, nie widziała żeby Maria znęcała się nad dzieckiem.

Miła dziewczyna. Przyzwoita, zawsze cześć mówiła. Widzieliśmy ją z papierosem, ale nie wyglądała na pijaną. Mieszkali po cichu. – mówią sąsiedzi.

Ludzie mówią też, że widzieli dziewczynkę wyrzucającą zabawki przez okno:

Widziałem zabawki wyrzucane przez okno. Matkaa zostawiła ją w mieszkaniu samą. Najwyraźniej dziecko starało się przyciągnąć uwagę przechodniów – opowiada sprzedawca ze sklepu.

Kiedy policjanci aresztowali Plekinę, byli zszokowani spokojem kobiety na informację o śmierci jej córki.

Ona nawet nie udaje, że żałuje.

„Ona po prostu mówi z zimną krwią: tak, wyszłam, odcięłam wodę i zostawiłam dziecko bez wody i jedzenia – opisują tę zbrodnię rosyjscy policjanci. Zeznała, że celowo zamknęła drzwi na klucz i opuściła dom. „.

Zwyrodniała matka przebywa teraz w areszcie. 21-latka odpowie przed sądem za morderstwo dziecka ze szczególnym okrucieństwem.