5 najsilniej kochających znaków zodiaku

Prawie każdy romantyczny związek wymaga czasu, aby się rozwinąć i rozkwitnąć.

Kiedy ludzie zaczynają się zakochiwać, zwykle poświęcają trochę czasu, aby upewnić się, że to nie tylko chwilowe zauroczenie, ale prawdziwa miłość.

Większość relacji stopniowo się pogłębia, gdy partnerzy przejmują coraz większą odpowiedzialność wobec drugiej osoby za utrzymanie związku. Ale niektóre znaki zodiaku nie chcą czekać. Szybko przywiązują się do każdego, z kim wchodzą w związek.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku zakochują się zbyt łatwo, szybko i często. Przysparza im to wprawdzie wielu sercowych zawirowań, w tym także cierpień. Ale oni po prostu nie potrafią inaczej.

Ci ludzie są tak emocjonalni, że nie myślą o swoich uczuciach, nie próbują ich analizować. Rzucają się w wir miłości nie bacząc czy przyniesie im radość i spełnienie czy smutek i ból.

Jak kochają to bez reszty, bez wątpliwości i rozterek.

Oto znaki, które kochają całymi sobą.

Rak

Raki są najbardziej emocjonalnymi ludźmi ze wszystkich znaków zodiaku i dosłownie rozpływają się przy każdym słodkim lub miłym geście skierowanym do nich.

Zakochanie się nie zajmuje im więcej niż kilka wzajemnych spojrzeń, czasem wystarczy gest czy słowo. Mało tego, mają tendencję do bardzo silnego przywiązywania się do obiektu swoich uczuć w bardzo krótkim czasie. Dlatego bardzo trudno jest im zerwać romantyczny związek, a po rozstaniu straszliwie cierpią. Nawet jeśli czasem chcą udawać, że tak nie jest.

Waga

Waga to najbardziej pozytywne, energiczne i najszczęśliwsze dusze. Są niezwykle wytworne i pełne wdzięku i mogą łatwo zakochać się w każdym, kto udzieli im atencji, poświęci im większą uwagę i okaże należny podziw i szacunek.

Łatwo się zakochują i sami siebie zaskakują tym, że tak trudno im przestać kochać i są tak oddani swojemu partnerowi.

Baran

Barany są niezwykle impulsywne. Z łatwością znajdą kogoś, kto zrobi na nich silne wrażenie.

To odważni ludzie, którzy lubią podejmować ryzyko i w związku z tym bez problemu pędzą do nowych relacji, nie myśląc o konsekwencjach.

Jeśli poczują pociąg do kogoś, aktywuje się w nich duch przygody i bez zbędnej zwłoki rzucają się w wir flirtu. Nie ma dla nich znaczenia co to przyniesie, nie myślą o przyszłości, nie snują planów.

Przyciąganie przede wszystkim. Im silniejsze tym lepiej. A że często przyciągają się przeciwieństwa tym i temperatura uczuć wyższa i kłótni także…

Ryba

Ryby to marzyciele, którzy szybko gubią się w świecie fantazji i romansu. W ten sposób mogą łatwo błędnie zinterpretować miłe i życzliwe zachowanie kogoś wobec nich. Natychmiast uznają, że w końcu poznali swoją wielką miłość, nie kwestionując tego w żadnym punkcie.

Dlatego Ryby zakochują się niezwykle łatwo i szybko, ale często ostatecznie przychodzi im po czasie pojąć, że to nie była ich wielka miłość.

Trafiając na właściwą osobę, nie dadzą jej odejść i mają największe, ze wszystkich znaków szanse, na stworzenie trwałego związku.

Są rozbrajające w swoim braku wątpliwości, pewności dokonanego wyboru. Będąc w związku z rybą można mieć poczucie bezpieczeństwa i pewności, że plany na przyszłość naprawdę mają realne szanse na powodzenie.

Lew

Lwy zawsze czekają na aplauz, podziw i atencję innych. A że mają w sobie przyciągający urok i aurę niedostępności jednocześnie, nieustannie mają wokół siebie wianuszek chętnych gotowych pójść na żywioł miłosny z lwem.

Ale to lew wybiera, kto może ośmielać się choćby marzyć o romansie z nim.

Jednak gdy już wybierze kocha miłością o skali tak wielkiej, że niektórych może przytłoczyć. Tym bardziej, że lew nie bierze jeńców. Wszystko albo nic. Nie zamierza rezygnować z bycia adorowany/ą. Jednym słowem musisz na tę miłość zasłużyć, doceniać ją i okazać należną wdzięczność.

A jeśli przypadkiem zostawisz lwa, będziesz mieć go na sumieniu. Na tyle urazisz jego duszę, że skażesz go na nieszczęście przez całe życie. Ułoży je sobie, ale nigdy nie zaliże ran.

Jednak jeśli to lew straci zainteresowanie to równie szybko, jak się zakocha i nie oglądając się za siebie.

Źródło: fabricatinromania.info, Miniatura wpisu: freepik.com