5 rzeczy, które Wanga uważa, że ​​człowiek powinien zrobić, aby mieć pieniądze

Wanga nie tylko przewidziała przyszłość, ale także udzielała praktycznych rad zwykłym ludziom.

Niepiśmienna i niewykształcona, pochodząca w ubogiej rodziny, niewidząca Wanga diagnozowała choroby, leczyła ziołami i wieszczyła ludziom ich los. Posiadała dar jasnowidzenia, a setki ludzi przybywało do jej domu z prośbą o przepowiednię.

Przewidziała datę i okoliczności śmierci Józefa Stalina, rozpad ZSRR, zatopienia okrętu podwodnego Kursk, a także zamachu na WTC 11 września 2001.

Słynna jasnowidząca zawsze powtarzała, że istnieją „szepty”, które pomagają ożywić szczęście i przynieść dobrobyt.

Szeptaj do dobrobytu

Przeczytaj ten szept i rano (przed południem) wykonaj związany z nim rytuał. Weź wodę święconą i obejdź z nią cały swój dom od progu zgodnie z ruchem wskazówek zegara, skrop wodą święconą wzdłuż wszystkich ścian, narożników, drzwi i okien. Powtarzaj te słowa na głos w tym samym czasie (zapamiętaj je wcześniej).

„Woda święcona, pełna Ducha Świętego, przyszła do mnie, sługi Bożego (imię), i do całego mojego domu. Do wszystkich moich ścian, do mojej podłogi, do mojego sufitu, do moich drzwi i do moich okien, i do każdego zakątka wleje łaskę, obfitość i wszelkiego dobrobytu. Amen”.

Szeptaj, że dobrobyt został na długo

Wlej wodę do szklanego słoika i przeczytaj poniższe słowa.

„Ilu wejdzie do moich drzwi – tyle będzie pomocników. Dla wrogów w moich drzwiach nie ma miejsca. Im więcej razy drzwi się otworzą, tym więcej dobrego wejdzie do domu. A zło, zła pogoda, złe duchy, smutek i nędza nie mają tutaj drogi. Szczęście – w domu, spokój – w domu, dobro – w domu! Amen”.

Następnie musisz spryskać wodą próg swojego domu.

Szeptaj do siebie, gdy wychodzisz z domu w interesach

Bez względu na to, po co wychodzisz z domu – zawsze będziesz potrzebować szczęścia. Jeśli chcesz, żeby wszystko było dobrze, przeczytaj te słowa przed wyjściem z domu. Nie ma to znaczenia na głos, szeptem czy w myślach, ale zapamiętaj.

Zanim wyjdziesz z domu, stań twarzą na wschód, ręce złożone z filiżanką przed sobą, tak aby dłonie były skierowane do góry. Patrząc prosto przed siebie, powiedz szeptem.

„Stoję, będę błogosławiony, pójdę, wyjdę z bramy, pójdę w kierunku, w którym Bóg nakazuje, dokąd kieruje Matka Boża, gdzie wszystkich dróg strzegą moi aniołowie. Nie zejdę z drogi, nie będę miał kłopotów, wrócę do domu ze szczęściem. Amen”.

Szeptaj, aby przyciągnąć pieniądze

Ten szept należy czytać rano, na czczo, przy kawałku chleba. Pomaga w rozpoczęciu nowego toru życia – pieniądze przyjdą łatwo i w takich ilościach, w jakich ich potrzebujesz. Szepty należy czytać na głos lub szeptem. Ważne jest, aby patrzeć na chleb.

„Panie Boże nasz, Jezu Chryste, nakarmiłeś tłum głodnych pięcioma chlebami. Więc nakarm mnie i moją rodzinę. Czyń moje życie pełnym, zwróć do mnie szczęście. Kłopoty i złe czasy zabierz ode mnie. Niech otworzy się droga sytości i radości do mojego domu.

Niech pieniądze przyjdą do mnie. I obiecuję, że wydam je mądrze, dla dobra wszystkich, pomnożę mądrze bogactwa ku chwale naszego Pana! Moimi słowami klucz i zamek. Amen”.

Po szepcie ten kawałek chleba należy zjeść.

Osobna rada od Wangi

Nigdy nie zostawiaj kawałków chleba na stole, jeśli nie chcesz stracić szczęścia. Kawałków chleba, nawet wysuszonych, zepsutych, nie wolno wyrzucać, a w domu będzie go pod dostatkiem. Najlepiej nakarmić chlebem zwierzęta.

Źródło: Miniatura wpisu: golapravda.blog