7 rzeczy, których mężczyźni nigdy nie zauważają u kobiet. Nie uwierzysz, ale to prawda!

Każda z nas chce być atrakcyjna i wyjątkowa w oczach wybranka. Ale jak się okazało, wiele drobiazgów, z powodu których wylałyśmy morze łez, większość przedstawicieli silniejszej płci po prostu nie zauważa.

Wygląd – główne źródło lęku i stresu w życiu kobiety – na ogół jest zupelnie inaczej postrzegany przez naszych ukochanych. Nasze defekty, wady i frustracje są im całkowicie obojętne. I nie dlatego, że nie kochają. Wprost przeciwnie!

Wyznamy Ci 7 rzeczy, które niepokoją każdą kobietę, a których nie dostrzega kochający ją mężczyzna. Gotowa na pożegnanie z kompleksami?

Rozstępy

Twój ukochany kocha twoje ciało i nie ma żadnego znaczenia, czy na twoich udach są nieszczęsne rozstępy czy nie. Bądź pewna siebie, kochaj swoje ciało, tak jak on je kocha, a poczujesz się przy nim lepiej! Uwierz on naprawdę ich nie dostrzega.

W badaniu 10 na 10 mężczyzn odpowiada, że jego partnerka ma najpiękniejsze ciało, a jednocześnie ich partnerki wyliczają co najmniej kilka kompleksów na temat niedoskonałości własnego ciała.

Makijaż

Mężczyźni nie dbają o to, czy twój róż pasuje do szminki, ile masz rzęs, ani czy nie zmierzwiły ci się brwi. Jeśli dla kobiety makijaż jest sprawą życia i śmierci, to dla mężczyzny jest to tylko dodatek do jej oszałamiającego wyglądu.

Przy okazji, coraz więcej mężczyzn wyznaje, że ​​naturalność jest najseksowniejsza w kobiecie. Zastanów się więc dobrze, zanim przykleisz sobie rzęsy …

Waga

Jeśli dodatkowy kilogram spędza ci sen z powiek, nie martw się z pewnością on tego nie zauważył. Jeśli cię pokochał to znaczy, że uwielbia twoje kształty i nawet jeśli dla siebie nie jesteś idealna, to dla niego tak.

Zmarszczki

Mężczyźni nie widza szczegółów takich jak zmarszczki. To znaczy potrafią je dostrzec, ale nie zwracają na nie uwagi. Oni je akceptują i kochają jak wszystko w swojej ukochanej.

Buty

Kobiety kochają buty, wybierają, kupują, zastanawiają się, które lepiej pasują do jakiej sukienki. Cóż, jeśli sądzisz, że on doceni twoje starania, jesteś w błędzie. Mężczyźni nie widzą szczegółów, oni widzą całość. Nie zobaczą butów czy sukienki, ale ciebie w nich.

Są oczywiście wyjątki panów, którzy przywiązują wagę do kobiecego stroju, ale tylko potwierdzają tę regułę.

Asymetria

Czy wiesz, że w naturze nie ma symetrii? Zewnętrznie, idealna struktura ciała w rzeczywistości okazuje się daleka od ideału – inny kształt oczu, uszu, palców, piersi… Jednak takie drobiazgi są zauważalne tylko dla Ciebie! Mężczyźni zupełnie nie dostrzegają tego, że jedna twoja pierś jest większa od drugiej.

Włosy

Tak, oni bardzo dużą wagę przywiązują do włosów, ale … swoich. Nie martw się, nie dostrzegą, że twoje źle się układają, puszą, kręcą, albo masz odrosty.

Wygląd w łóżku

Podczas miłosnych igraszek mężczyzna troszczy się tylko o to, jak sprawić ci przyjemność i nacieszyć się chwilą z Tobą. Twoja rozczochrana fryzura, rumieniec i fałdka nie są w stanie go zniechęcić. Ciesz się bliskością, zapominając o wszystkim!

Idealna kobieta to ukochana kobieta. Nie oceniaj się zbyt surowo. Zapomnij o kompleksach i ciesz się życiem!

Nie wierzysz? Po prostu go zapytaj. I nie zapomnij podzielić się odpowiedzią w komentarzu.

Źródło i miniatura wpisu: sneznoe.com