7 znaków zodiaku, które wybaczą zdradę i 5 – które nie są do tego zdolne

Sama myśl o zdradzie przeraża większość z nas. Ale kiedy doświadczamy tego faktu – reagujemy bardzo różnie.

Każdy znak zodiaku reaguje na zdradę w inny sposób. Niektórzy mają skłonność do wybaczania i zapominania, podczas gdy inni są całkowicie niezdolni do wybaczenia i usuwają zdrajcę ze swojego życia.

1. Byk (20 kwietnia – 20 maja).

Jest gotów wybaczyć wszystko, byle nie stracić tego, który jest mu drogi i bliski sercu. Nienawidzi zmian bardziej niż oszustwa jakim jest zdrada. Jeśli bycie zranionym oznacza rozstanie i samotność, woli nauczyć się żyć z raną w sercu.

2. Ryby (19 lutego – 20 marca).

Tak jak łatwo ufa ludziom, tak samo łatwo wybacza. Kieruje się mottem „nadstaw drugi policzek”. Nie tylko wybacza, ale też szczerze wierzy, że to się więcej nie powtórzy.

3. Panna (23 sierpnia – 22 września).

Język miłości dla panny jest sposobem na pokazanie ludziom, ze są dla niej ważni. Silne ego cierpi, ale mimo tego stara się wybaczyć, bo kocha. Prędzej dokona cichej zemsty niż odejdzie.

4. Rak (21 czerwca – 22 lipca).

Dla raka zdrada jest porażką. Jeśli z kimś jest, głęboko wierzy, że kocha i że to ta właściwa osoba, z którą chce przejść przez życie. Zdradę traktuje jak osobistą porażkę. A nie lubi przegrywać. Więc woli wybaczyć.

5. Waga (23 września – 22 października).

Najprawdopodobniej wybaczy swojemu partnerowi, ale do tego potrzebuje głębokiej rozmowy, szczerości, prawdy i zrozumienia. Waga wybaczy tylko wtedy, gdy wszystko zostanie obgadane, rozdrapane aż do kości. Mimo, że to nie będą przyjemne rozmowy, waga od początku będzie starała się dążyć do zgody i wybaczenia.

6. Strzelec (22 listopada – 21 grudnia).

Jednym z głównych powodów, dla których wybacza niewierność, jest to, że sam jest jednym z najbardziej niewiernych znaków zodiaku. Rozumie czym jest flirt, związek przelotny i niezobowiązująca relacja. Jeśli usłyszy takie argumenty od zdradzającej osoby, zrozumie i wybaczy.

7. Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca).

Jest wyrozumiały wobec zdrady tylko dlatego, że sam ma przeszłość. Chociaż nie zawsze jest gotowy wybaczyć, rozważy sytuację z różnych punktów widzenia.

8. Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia).

Kiedy kogoś spotyka, zawsze robi to z zamiarem zbudowania długiego i silnego związku. Wybaczanie przyjdzie mu z wielkim trudem i tylko pod warunkiem, że będzie pewien, że partner naprawdę żałuje. Musi też być pewien, ze partner kocha. On także kocha i wybaczy, jeśli poczuje, że większy ból odczuje tracąc go niż wybaczając zdradę.

9. Baran (21 marca – 19 kwietnia).

Niewierność bardzo go boli, będzie przygnębiony, będzie czuł się dotkliwie zraniony nawet jeśli jest w początkowej fazie związku. Nawet jeśli zostanie to nigdy nie będzie w stanie o tym zapomnieć. Będzie żył z cierniem w sercu i będzie pamiętał.

10. Lew (23 lipca – 22 sierpnia).

Nie wybaczy niewierności. Jest wystarczająco pewny siebie i dumny by odejść i nie odwracać się za siebie nawet, jeśli to bardzo boli.

11. Wodnik (20 stycznia – 18 lutego).

Dla wodnika w związku liczy się głębokie, duchowe połączenie. A zdrada je niszczy. Jeśli ktoś zawiedzie zaufanie, podważy poczucie jedności i więzi, nic już tego dla wodnika nie odbuduje. Dla niego relacja obraca się w proch bezpowrotnie.

12. Skorpion (23 października – 21 listopada).

Zaufanie, lojalność i uczciwość są dla niego istotą związku, jeśli tego zabraknie, nie będzie szczęśliwy. Jeśli nie będzie szczęśliwy, związek traci dla niego sens.

Źródło: lifter.com

Miniatura wpisu:pixabay.com