Modelka na wakacjach włożyła najodważniejszy strój kąpielowy sezonu. To nowa moda

Georgia Gibbs, 24-letnia modelka, wypoczywa obecnie w Hampton. To popularne miasteczko we wschodnich Stanach Zjednoczonych.

Dziewczyna spędza wakacje ze swoim chłopakiem Thomasem Jackiem. Modelka aktywnie udostępnia zdjęcia na swoim instagramowym profilu. Ale uwagę fanów przyciągnął post, w którym Georgia pokazała swój plażowy wizerunek.

Dziewczyna pokazała się w stroju kąpielowym w kolorze błekitnych, morskich fal z głębokim dekoltem i wysokim bikini.

Morski strój kąpielowy oczarował jej obserwatorów. Można go zamówić online, kosztuje 140 $. Giorgia nieśmiało zasugerowała, że w tym monokini czuje się nieco nieswojo.

Powiedziała, że ​​zawsze rozwijała się szybciej niż jej rówieśnicy i z tego powodu dręczyły ją kompleksy, ponieważ nie miała przyjaciół. Zdecydowanie też długo nie była gotowa na uwagę ze strony płci przeciwnej. Ten strój jest więc dla niej okazją do przełamania oporów.

A trzeba przyznać, że wyglada w nim cudownie.

Do tej pory status królowej strojów kąpielowych należał do Emily Ratajkowski, której skąpe, sznureczkowe bikini zawojowało instagram i pisma modowe.

Teraz, gdy powróciła moda z lat 90. – na monokini z wysokimi wycięciami na biodrach, gwiazdą bikini jednogłośnie okrzyknięto Georgię Gibbs.

A Wam jak się podobają stroje?

Fotografia tytułowa: instagram.com/georgiagibbs