Brutalnie okaleczył i zgwałcił suczkę. Ten psychopata jest nadal na wolności.

Tak wiele bólu i zła ma w sobie ten nasz świat. Każdego dnia cierpią nie tylko ludzie ale również zwierzęta, często właśnie przez ludzi. Ta bezbronna suczka zaznała prawdziwego piekła, aż trudno to opisać.

Na jednej z ulic Bukaresztu, stolicy Rumunii znaleziono okaleczonego owczarka niemieckiego oraz 3 martwe szczeniaki zamordowane w brutalny sposób.

Suczka miała zmasakrowaną łapę, usunięte zęby oraz odcięty ogon.

Wszystko wskazywała na to, ze została również wykorzystana seksualnie a dodatkowo oprawca porzucił ją na pewną śmierć w męczarniach.

Prezenterka Anneka Svenska, która zaangażowana jest w pomoc zwierzętom widziała wiele cierpienia. jednak historia tej suczki dogłębnie ją poruszyła.

,,Przez ten wstrząsający widok nie byliśmy w stanie wykrztusić słowa. Nie byłam w stanie wyobrazić sobie, jak ktoś mógł zrobić coś takiego, zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie seksualne zwierzęcia”

– tłumaczy Anneka.

Wszyscy byli poruszenie historią tego owczarka, nie potrafili ukryć łez patrząc na tragiczny stan psa.

Oprawca prawdopodobnie zaatakował tą 8-letnią suczkę nożem. Okaleczył ją i wykorzystał seksualnie, po czym porzucił na pewną śmierć.

Pies został znaleziony następnego dnia i trafił do centrum Dog Rescue Romania. Tam przeszedł operację.

Suczce nadano imię Spirit, gdy wydobrzeje trafi do Wielkiej Brytanii. Mamy nadzieje, że tam odnajdzie spokój i miłość na jaką zasługuje.

,,To bardzo uroczy pies. Po tym wszystkim co ją spotkało, nie straciła wiary w ludzi”

– opowiada Anneka.

Niestety, brutalny oprawca prawdopodobnie pozostaje na wolności.

,,To niezwykle ważne, aby sprawca został zatrzymany. To psychopata. Ludzie, którzy dopuszczają się takich czynów, są niebezpieczni. Rumuńska policja musi zająć się tą sprawą na poważnie”

– podkreśla prezenterka.

Spirit prawdopodobnie nie jest jedyną ofiarą tego oprawcy. W pobliżu miejsca, w którym znaleziono suczkę natrafiono również na trzy szczeniaki zamordowane ze szczególnym okrucieństwem.

Działacze na rzecz praw zwierząt uważają, że ten brutalny akt miał być ostrzeżeniem dla ludzi dobrej woli dokarmiających bezdomne psy z tej okolicy. W samym Bukareszcie żyje ok. 60 000 bezpańskich psów i co jakiś czas stają się one ofiarami bestialskich zachowań.

,,Weterynarz powiedział nam, że widzą tego typu rzeczy przez cały czas i nie była to jednorazowa sytuacja. Trafiają do nich ofiary przemocy i nie mogą nic z tym zrobić”

– opowiada Anneka.

Wraz ze zespołem Anneka wierzy, że Spirit dojdzie do siebie szybko i zapomni o traumie znajdując dom pełen miłości i troski.

Jeśli tak jak nas poruszyła Cię ta historia udostępnij. Nie zamiatajmy pod dywan okrucieństwa wobec zwierząt.

Źródło: YouTube