Chciała wyskoczyć z okna wysokiego budynku! Powodem był jej chłopak, który dzień przed ślubem zrobił jej coś strasznego.

Małżeństwo chyba wszystkim kojarzy się z ustatkowaniem i spokojem, jest to swego rodzaju wejście w niezmienny stan. Jednak zdarza się, że sytuacja potrafi się dramatycznie zmienić nawet na dzień przed tym wyjątkowym dniem.

Pewna przyszła panna młoda z Changchun City w Chinach chciała wyskoczyć z budynku po tym gdy jej narzeczony zostawił ją na kilka dni przed ich ślubem. Co więcej, poślubił inną kobietę dzień przed ich planowaną datą ślubu.

22-latka nie potrafiła znieść ogromnego bólu i chciała zakończyć swoje życie. Ubrała swoją suknię ślubną i usiadła na oknie swojego mieszkania znajdującego się na 7-mym piętrze.

Jej nogi wisiały już na zewnątrz, chciała popełnić samobójstwo bo nie wyobrażała sobie życia bez swojego narzeczonego.

Kilku mężczyzn ruszyło na ratunek i udało im się ja złapać i wciągnąć z powrotem do mieszkania.

Została uratowana przez oficera Guo Zhong Fan. Inny mężczyzna zszedł na niższe piętro i trzymał jej stopy dla lepszej asekuracji.

Na szczęście kobieta nie doznała żadnych fizycznych obrażeń. Natychmiast została przewieziona do najbliższego szpitala.

Wielu ludzi zebrało się pod budynkiem obserwując rozgrywający się dramat.

Poniżej filmik z tego zajścia:

Miłość faktycznie potrafi pchnąć ludzi do popełnienia przeróżnych głupstw, jak widać nawet do targnięcia się na własne życie. Mamy nadzieję, że kobieta pozbiera się po tym zdarzeniu i nie będzie próbowała tego ponownie.

Źródło: dailymail /Fotografie: Reuters