Co czeka nas w 2021 roku- prognoza Messinga, który nigdy się nie pomylił

Nadszedł Nowy Rok 2021 i jak zwykle jest nadzieja, że ​​będzie on szczęśliwy i lepszy od poprzedniego!

Aby dowiedzieć się, czy nasze oczekiwania zostaną spełnione, zwróciliśmy się do proroctw słynnego wizjonera Wolfa Messinga. Jest szeroko znany na całym świecie ze swoich wielu proroctw, które wciąż się spełniają.

Messing pozostawił po sobie wiele prognoz dotyczących przyszłych wydarzeń, w tym 2021 r.

Kim był Wolf Messing?

Wolf Messing – jeden z najsłynniejszych jasnowidzów i telepatów XX stulecia – był Żydem, urodził się w Górze Kalwarii pod Warszawą 10 września 1899 roku. Jako chłopiec cierpiał na somnambulizm: w nocy często wstawał i podchodził do okna, bo przyciągało go światło księżyca.

W wieku sześciu lat został posłany do hebrajskiej szkoły religijnej. Ponieważ był wyróżniającym się uczniem, gdy ukończył dziewięć lat, jego nauczyciel zaproponował kształcenie chłopca na rabina. Messing jednak nie był zainteresowany religią i bardzo wcześnie jako 11-latek opuścił rodzinny dom i udał się do Berlina, gdzie zasłabł z niedożywienia i zawieziono go do kostnicy.

Na szczęście ktoś zorientował się, że chłopiec żyje, po czym Messing ocknął się i powiedział, żeby nie zabierać do do schroniska i nie wzywać policji. Okazało się, że lekarz, który był przy nim właśnie to właśnie pomyślał. Tak ujawniły się zdolności telepatyczne Messinga.

W Berlinie występował w cyrku osobliwości, ponieważ nauczył się wchodzić w stan katalepsji na zawołanie.

Szczególnie dużą popularnością cieszył się show z jego udziałem, polegający na odczytywaniu myśli. Messing prawie nigdy się nie mylił i szybko stał się ulubieńcem publiczności. Zarabiał nawet pięć marek dziennie, co stanowiło olbrzymią sumę dla kogoś, kto pochodził z ubogiej rodziny.

Darem telepatii, jaki był w stanie prezentować praktycznie na zawołanie, zainteresowali się naukowcy; między innymi Albert Einstein, który w tym czasie mieszkał w Zurychu i Zygmunt Freud. W roku 1917 Messing został zaproszony do słynnego gabinetu Freuda na Berggasse 19 w Wiedniu. Umówiono się, że Wolf wykona polecenie Freuda, które ten wypowie w myślach. Tak też się stało.

Messing bez namysłu sięgnął po leżące na stole nożyczki i – ku zaskoczeniu gości – obciął nimi trzy włosy z brody Einsteina. Freud był zachwycony.

Po zakończeniu I wojny światowej jasnowidz występował w Japonii, Argentynie, Brazylii, Indiach i w Stanach Zjednoczonych. Wszędzie, gdzie się pojawił, prezentował paranormalne umiejętności, wprawiając w zdumienie i zachwyt zgromadzoną publiczność. W roku 1921 powrócił do Polski, gdzie odbył służbę wojskową.

Po zakończeniu służby Messing powrócił do życia estradowego. W tym okresie jego popisowym numerem stało się prowadzenie samochodu z oczami przesłoniętymi opaską, dokładnie według wskazówek siedzącego obok pasażera. Wskazówek – dodajmy – wypowiadanych bez słów, jedynie w myślach!

Wkrótce Messing stał się częstym gościem warszawskich salonów. Jego popularność sięgnęła szczytu, gdy w czasie krótkiego seansu zlokalizował klejnoty rodowe Czartoryskich, warte 800 tysięcy franków, które wcześniej ktoś ukradł i schował. W jednej chwili zrobił to, czego policja nie była w stanie dokonać podczas wielu miesięcy śledztwa. Gazety okrzyknęły Messinga cudotwórcą i geniuszem.

W 1937 roku w przepełnionym warszawskim teatrze Wolf powiedział coś, co potem zważyło na całym jego życiu.

Powiedział publicznie, że Hitler złamie sobie kark, gdy zwróci się na wschód. Do Berlina przybędą bowiem sowieckie czołgi i nastanie koniec brunatnego kanclerza, który jest zbyt pewny siebie. Ta wypowiedź, potraktowana jak proroctwo, została zacytowana w większości polskich gazet.

Gdy dwa lata później, pierwszego września, Niemcy przekroczyli polską granicę, mało kto pamiętał tę niewiarygodnie wówczas brzmiącą przepowiednię. Nie zapomniał jej jednak Adolf Hitler. Za głowę Messinga została wyznaczona nagroda w wysokości 200 tysięcy marek.

Został schwytany, ale udało mu się zahipnotyzować strażników i opuścić więzienie. Jego ojciec i brat zginęli w obozie w Majdanku. Messing uciekł do Moskwy, gdzie wkrótce po ujawnieniu jego zdolności zainteresował się nim sam Stalin. Tyran, który był paranoicznie nieufny hołubił Messinga i darzył wielką sympatią. Nie jest jasne czy Messing pozwalał wykorzystywać swoje zdolności. Wiadomo, że wielokrotnie udowadniał swój niezwykły dar, ale nie dał się nigdy namówić na współpracę z policją.

Pytany o swoje zdolności odpowiadał, że nie da się wytłumaczyć kolorów ślepcowi. Po prostu widzi myśli, przeczuwa choroby czy śmierć. Dotykając rzeczy osoby potrafił zaskakująco dużo o niej powiedzieć.

Sam Wolf Messing przez całe życie usiłował wykryć tajemniczą przyczynę swoich zdolności, lecz nie znalazł odpowiedzi, nawet przy pomocy uczonych. Prosił radzieckich naukowców, aby pomogli mu zgłębić niezwykłe zdolności. Jednakże większość z nich miała ograniczone horyzonty myślowe i bała się wykraczać poza linię wskazywaną przez partię. Pewne testy przeprowadzono w Instytucie Psychiatrii Radzieckiej Akademii Nauk, jednak uczeni uznali, że nie warto o nich mówić, jeśli tylko trudno było je wyjaśnić. Być może tajemnicy niezwykłych zdolności Messinga nie poznamy już nigdy.

Co ciekawe o jego życiu w Rosji wiadomo mało i dotąd nie powstają jego biografie, choć zmarł w 1974 roku. Jednym z nielicznych źródeł historycznych jest wydana pod koniec lat 80. ub. wieku w USA biografia autorstwa Tatiany Lungin, zatytułowana Wolf Messing: The True Story of Russia’s Greatest Psychic. Co ciekawe, Lungin była bliską znajomą Messinga, której ten przepowiedział emigrację do USA.

Jakie przekazy zachowały się w nielicznych źródłach?

Należy od razu zauważyć, że Messing nie przewidywał apokaliptycznego scenariusza upadku cywilizacji ludzkości. Według niego trawić nas będą lokalne konflikty w tym także zbrojne, ale w najbliższej przyszłości nie przerodzą się one w wojnę światową.

Messing w swoich prognozach nie wspomina bezpośrednio o pandemii koronawirusa. Ale wieszczył, że ​​świat czekają kataklizmy, związane z problemem przeludnienia i starzenia społeczeństw w krajach rozwiniętych.

Messing przewidział w 2021 roku możliwość wystąpienia klęsk żywiołowych i katastrof spowodowanych przez człowieka w różnych częściach świata. W większości krajów przewidział kryzys gospodarczy. Zapowiada jednak pozytywne zmiany tym spowodowane. Kryzys doprowadzi rządy do przekonania, że ​​potrzebne są nowe, dotychczas niestosowane metody i mechanizmy wspierania gospodarki.

Według prognozy rok 2021 ma być punktem zwrotnym. Wieszczył również, że nie może być mowy o powrocie do starego stylu życia. Wiele w tym roku zmieni się w naszym stylu życia i będą to zmiany trwałe i długofalowe.

Messing przewidział także zupełnie nowego przywódcę duchowego, który może pojawić się w 2021 roku. Jego głównym zadaniem będzie utrzymanie pokoju i ochrona zwykłych ludzi.

Jeśli chodzi o kraje Europy Wschodniej, Messing przewidział dla nich trudny rok gospodarczy i polityczny. Zaznaczył też, że okres ten będzie punktem zwrotnym zarówno w sferze gospodarczej, jak i politycznej.

Pod koniec roku, sytuacja zacznie się wszędzie stabilizować. Zmieni się nieco układ sił, pojawią się nowe sojusze z sąsiednimi krajami, co będzie stymulować wzrost produkcji i wprowadzanie nowych technologii.

Źródło: golapravda.blog, nieznanyswiat.pl, wolf-messing.manifo.com/