Córka maluje swoją chorą na raka mamę. Efekt jest oszałamiający.

Dla wielu ludzi wygląd ma wpływ na samopoczucie. Zdarza się jednak, że okoliczności, na które zupełnie nie mamy wpływu powstrzymują nas przed robieniem tego co chcemy robić czy wyglądaniem tak jak byśmy chcieli wyglądać. W takich przypadkach metamorfoza może zrobić dużą różnicę.

Artysta makijażu i YouTuberka Nadina Loana rozumie to bardzo dobrze.

Jej kanał na YouTube zawiera głownie tutoriale jej oryginalnych makijaży. Ostatnio zdecydowała się nagrać specjalny film przedstawiający makijaż chorej na raka osoby, której wygląd mocno się zmienił po chemioterapii. Loana zaprezentowała metamorfozę na swojej własnej mamie, która jest kompletnie łysa i ma bladą cerę.

Dziewczyna rozpoczyna przemianę.

Jako pierwsze wypełnia brwi, następnie pracuje nad skórą mamy, nadając jej zdrowego kolorytu. Gdy transformacja osiąga punkt kulminacyjny oczy mamy nabierają wyrazistości. Wreszcie dzięki dobrze dobranej peruce kobieta wygląda jak zupełnie inna osoba. Trzeba przyznać, że nawet przed metamorfozą jest ona bardzo piękna a wyjątkową częścią tego filmu stanowi jej uśmiech, który na koniec jest jeszcze jaśniejszy.

Widać, że jej córka wie, że mama zasługuje na wszystko co najlepsze. Zobaczcie sami:

Jeśli zainteresował cię ten artykuł polecamy również zobaczyć: Kobieta wykonuje makijaż 87-letniej babci. Efekt? WOW

Udostępnij rodzinie i znajomym.

Źródło: womanmodern.com