Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. Ten film sprawi, że wszystko zacznie cię swędzieć

Pamiętasz dziewczynkę z najgorszą, udokumentowaną na filmie wszawicą głowy?

Właśnie została zdetronizowana. Tym razem nie jest to dziecko, tylko dorosły mężczyzna. Niestety autor filmu nie wyjaśnił jak doszło do tak skrajnego zaniedbania.

Kamera pokazuje z bliska czoło i skronie mężczyzny z zaawansowaną wszawicą. Inwazja wszy jest tak potężna, że na zbliżeniu można zobaczyć tysiące pasożytów bytujących na każdym włosie żywiciela.

Takiego stanu internet dotąd nie widział

Film umieszczony przez użytkownika „Rdsmo lice” został obejrzany w krótkim czasie ponad milion razy, a tysiące internautów w komentarzach wyraziło niedowierzanie i oburzenie tak skrajnym zaniechaniem higieny.

W tym przypadku żadna walka nie okazałaby się skuteczna. Głowę trzeba było dokładnie ogolić by pozbyć się pasożytów bytujących na włosach.

Skóra głowy była cała poraniona od nakłuć, żywiących się krwią, wesz.

Z pewnością wszystko Cię teraz swędzi

Nic dziwnego. Ignorancja i brak reakcji prowadzi do rozprzestrzeniania się wszawicy w błyskawicznym tempie.

Inwazję trzeba tępić w zarodku. Nie jest tak łatwo się jej pozbyć jak przekonują producenci specyfików, zwłaszcza na długich włosach dziewczynek.

Zawsze należy zgłaszać problem i informować otoczenie. To nie żaden wstyd, ale zdecydowanie łatwiej zapobiegać niż leczyć, zwłaszcza zaawansowane stadia.

Podziel się ku przestrodze!