Dziewczyna chce przyjąć oświadczyny swojego chłopaka, ale widzi wiadomość od taty i zamiera

Są w życiu chwile tak wyjątkowe, że pamięta się je do końca życia. Zaręczyny to jedne z takich momentów. Są zapowiedzią dużych i poważnych zmian, które mają wpłynąć na resztę życia.

Allison Barron i Levi Bliss byli parą od dwóch lat. To był czas poznawania się nawzajem, odkrywania podobieństw i różnic. Po tym czasie Levi postanowił pójść o krok dalej i oświadczyć się Allison.

A post shared by Allison Barron (@ab_13) on

Levi dokładnie zaplanował swoje zaręczyny. Zabrał Allison w ich ulubione miejsce. Stworzył romantyczną atmosferę i wreszcie wyciągnął pierścionek.

twitter

Allison udzielił się romantyczny nastrój chwili. Już miała przyjąć oświadczyny, gdy zobaczyła za Levim, na zboczu swojego ojca, z tabliczką z napisem:

twitter

„Powiedz nie!”

Allison w pierwszej chwili kompletnie zamarła.

Na szczęście dobrze zna swojego tatę i szybko pojęła, że to żart. Mama Allison zrobiła zdjęcia, które lotem błyskawicy podbiły internet.

„Mój tata taki właśnie jest. Jesteśmy bardzo blisko i robił już podobne żarty wcześniej.”

Ostatecznie oboje rodzice uczestniczyli w wyjątkowej dla córki chwili i poparli jej zgodę na wyjście za mąż za Levi’ego, którego zresztą bardzo lubili.

Życzymy im szczęścia. Jesteśmy pewni, że będą wszyscy ciekawą i niebanalną rodziną. Teraz para martwi się, co tata wymyśli podczas ślubu…