Dziwne stworzenie pozbawione futra błąkało się po ulicy. Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy dowiedzieli się co to jest

Kiedy ludzie zauważyli dziwne zwierzę, z nagą skórą, zupełnie pozbawioną sierści, błąkające się po ulicach Kaliforni, natychmiast wezwali ratowników.

Nikt nie miał pojęcia co to może być. Na miejsce przybyli wolontariusze z California Department of Fish and Wildlife. Stwierdzili, że jedyne do czego jest podobne to do niedźwiedzia, z jakiegoś powodu pozbawionego futra.

Dlaczego nie miał na skórze futra?

Dopiero po przebadaniu można było stwierdzić, że rzeczywiście był to niedźwiedź. Cierpiał na chorobę skóry wywoływaną przez roztocza, z powodu której stracił całą sierść.

Biedne zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy lekarskiej. Na szczęście otrzymał dobrą opiekę i skuteczne leczenie. Dzięki temu szybko zaczął dochodzić do zdrowia.

Wszyscy są pełni nadziei, że uda mu się całkowicie pokonać chorobę. Odzyskał już siły i potrafi cieszyć się miejscem. Ma znakomity apetyt i swoje ulubione przysmaki. Najbardziej lubi jabłka. Niestety póki nie pokona choroby jego życie na wolności nie trwałoby długo. Dlatego Eve musi zostać pod specjalistyczną opieka.

Wszyscy jednak sa dobrej mysli i wierzą, że Eve wyzdrowieje i odzyska wolność.

Eve, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło i Fotografie: facebook.com