Gdy 10-latka weszła na scenę i zaczęła śpiewać, jury nie było w stanie postrzymać łez

The Voice Kids to odpowiednik programu The Voice of Poland, przeznaczony dla utalentowanych wokalnie dzieci.

Właśnie ruszyła druga edycja programu i choć odbyło się zaledwie kilka przesłuchań w ciemno to już emocje sięgnęły zenitu.

Wyjątkowa dziewczynka

Nina ma 10 lat, a ilością zainteresowań i pasji mogłaby obdzielić kilkoro takich dziesięciolatków. Nina bardzo dużo czyta, z pasją rozwiązuje skomplikowane zadania matematyczne i z sukcesami bierze udział w konkursach z ortografii. Oprócz tego gra w koszykówkę, oraz rozwija niezwykłe uzdolnienia muzyczne. Gra na skrzypcach, fortepianie i oczywiście śpiewa.

W programie postanowiła zaśpiewać piosenkę pt. „Naprawdę chcę” z bajki „Mała syrenka”. Delikatnie dziewczęcy i niebiańsko czysty głos poruszył głęboko serca jurorów.

Czerwone przyciski były tylko kwestią czasu. Nina Kicińska wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego i z nim będzie dalej rozwijała się w programie.

Ta edycja będzie wyjątkowa. Oprócz Niny usłyszeliśmy wiele wyjatkowych talentów jak Pola Deptuła, Maria Nowak, Olivier Woźnicki czy Oliwier Szot, a tym samym kandydatów do walki o zwycięstwo będzie w niej naprawdę sporo.

Posłuchajcie Niny. A wy macie swojego faworyta?