Gdy miała 4 lata nazwali ją najpiękniejszym dzieckiem świata. Zobacz jak wygląda teraz

Wzbudzała zachwyt projektantów od najmłodszych lat.

Thylane Blondeau wieku 4 lat po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu, w pokazie kolekcji jednego z największych projektantów, Jeana Paula Gautiera.

Jeszcze głośniej zrobiło się o niej, gdy w wieku 10 lat wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla Vogua, gdzie była wystylizowana na dorosłą kobietę.

Thylane Blondeau

Jej rodzicami jest para francuskich celebrytów. Gwiazda sportu Patrick Blondeau i aktorka Weronika Loubry. Wprowadzili córkę do świata modellingu naprawdę wcześnie.

Niektórzy uważają, że to zdecydowanie nie jest dobre dla małego dziecka.

Świat mody jest zbyt stresujący, próżny i seksualny dla dziecka, co może mieć trudny do przewidzenia wpływ na jego rozwój emocjonalny.

W niektórych krajach modelling dzieci poniżej 16 – go roku życia jest zakazany, ponieważ uznano, że nie jest to dobre środowisko dla małych dzieci.

Po udziale Thylane w sesji dla Vogua na jej rodziców posypał się grad negatywnych komentarzy. Opinia publiczna mocno krytykowała sesję, która czyniła z małej dziewczynki obiekt seksualny.

Na tę krytykę matka Thylane odpowiedziała:

„Przyznaję byłam w szoku podczas tej sesji. Zaszokowało mnie to, że miała na sobie naszyjnik warty 3 miliony dolarów”.

Po tej medialnej burzy Thylane wróciła do normalnego życia.

W wieku 14 lat, ponownie trafiła do agencji modelek. Ma konto na Instagramie, które cieszy się ogromna popularnością.

Thylane interesuje nie tylko modelling. Jest także utalentowaną aktorką. W 2015 roku zagrała w filmie „Bella i Sebastian”.

Na pytanie czy nie jest zbyt młoda na modelowanie odpowiedziała:

„Kate Moss zaczęła, gdy miała 15 lat, a to było dawno temu. Jeśli masz wokół siebie odpowiednich ludzi to jest dobre i bezpieczne.”

Thylane Blondeau była śliczną dziewczynką, a teraz mma juz 18 lat. Bez wątpienia wyrośnie na niezwykłej urody kobietę.

Jeszcze o niej usłyszymy, a jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

Wielu rodziców popycha dzieci bardzo wcześnie w kierunku kariery modelki. Ta branża gwarantuje naprawdę duże możliwości, a w niektórych przypadkach ogromne pieniądze i gwarancję pewnej przyszłości.

Praca w tak młodym wieku niewątpliwie odbiera dzieciństwo. Od osobowości dziecka, podejścia rodziców i wielu innych czynników zależy również wpływ jaki będzie to miało na dziecko.