Gdy na scenę Mam Talent weszła 12-letnia Emilka, Chylińska była w szoku. Potem było jeszcze mocniej

Emilia Nowak ma zaledwie 12 lat i jest wielką niewiadomą. Na scene mam talent wkroczyła skromnie, ale z każdą sekundą widz nie był w stanie opanować zaskoczenia…

W studiu zrobiło się naprawdę gorąco, gdy dziewczynka najpierw zjawiła się w szlafroku i peruce z papilotami, a potem zaczarowala wszystkich swoim występem.

Emilka uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Lesznie, gdzie uczy sie grać na gitarze. Emilia uczęszcza też na prywatne lekcje śpiewu, bierze udział w występach i konkursach.

Najlepszym dowodem na potwierdzenie wrażenia jakie zrobił występ 12-latki były bezgłośne słowa zachwytu połączonego z oczarowaniem i zdziwieniem, że młoda osóbka może błyszczeć na scenie takim talentem, wokalnym, aktorskim i wrażliwością i wszechstronnością.

– „Myślę, że czas stworzyć nowy program – „Mam megatalent”. To już nie jest talent, to jest dużo, dużo więcej” – powiedziała Małgorzata Foremniak.

– „Przepiękna dykcja, interpretacja, osobowość. Jesteśmy zaszczyceni twoją obecnością na tej scenie” – zachwycał się Agustin Egurrola.

Agnieszka Chylińska z kolei pogratulowała rodzicom dziewczynki „przezdolnego dzieciaka”.

Występ dziewczynki oczarował również Szymona Hołownię, który postanowił posłać 12-latkę prosto do półfinałów, naciskając … złoty przycisk.

Jeśli i na Tobie Emilka wywarła niesamowite wrażenie podziel się jej talentem!