Jej sylwetka zniewala mężczyn, ale kobiety wprawia w zakłopotanie

Mandy Blanco to prawdziwa gwiazda instagrama. Rozpisują się o niej zagraniczne tabloidy, ponieważ trudno przejść obok niej obojętnie.

Modelkę obserwuje 800 tysięcy ludzi, którzy czekają na każde jej zdjęcie.To właśnie dzięki wiernej społeczności Mandy jest dziś bogata i ma zapewnioną współpracę z wieloma prestiżowymi markami.

W dzisiejszym świecie kluczem do sukcesu jest zwrócenie na siebie uwagi. A nie sposób przecież przejść obojętnie wobec tej postaci.

Choć proporcje Mandy są w dużej mierze naturalne i jak zachwycają się jej fani stanowią odzwierciedlenie idealnej klepsydry to modelka nie jest wolna od chirurgicznych poprawek.

Naturalnie duży biust i biodra znacząco powiększyła. O to co jeszcze ma poprawić zapytała swoich fanów, którzy w tysiącach komentarzy doradzili jej by wyszczupliła talię. Zrobiła to i teraz słyszy jeszcze wiecej zachwytów, a to jak twierdzi ją uszczęśliwia.

Zobaczcie sylwetkę, która fascynuje tysiące mężczyzn. A kobiety raczej przeraża, ale clebrytka jest daleka od przejmowania się tym.

A Wam jak się podoba?

Źródło:Instagram /Mandy Blaco, Difundir.org, Pikio.pl