Ma już dziewięciu podopiecznych. Nie ma zamiaru przestać pomagać.

Lee Asher mieszka w Los Angeles. Jest młodym, aktywnym mężczyzną uwielbiającym spędzać czas nad wodą. Co zatem go wyróżnia, że stał się bohaterem tego wpisu?
Lee bezinteresownie pomaga zwierzętom, przygarnął już 9 zwierzaków, którym zapewnił kochający dom.

Już jako dziecko spędzał wiele czasu w lokalnym schronisku. Przejmował się ich losem, widział jak wiele niewinnych istot potrzebuje domu.

Źródło: Instagram

,,Już wtedy wiedziałem, że kiedy dorosnę, chcę mieć dom pełen zwierząt, którym będę mógł pomóc. Zarówno ja, jak i moi bliscy, nie są zaskoczeni tym, jak teraz wygląda moje życie”

– wyjaśniał Lee.

Pomagał zwierzętom również podczas studiów znajdując bezpieczne domu dla 16 czworonogów.

Dziś Lee ma 7 psów (Yaffa, Molly, Cali, Bo Bo, Butters, Haven i Lillie) oraz 2 koty (Whiskey i Goose). Te doświadczone przez los zwierzaki dostały kolejną szansę na szczęśliwe życie w kochającej się rodzinie.

Lee zaczął przygarniać zwierzaki gdy zaczął żyć na własny rachunek.

Źródło: Instagram

Zwyczajnie, gdy w jego otoczeniu znajdował się potrzebujący pomocy czworonóg to Lee się nim zajmował.

Źródło: Instagram

Wśród jego zwierzaków jest pies Butters, nad którym poprzedni właściciel się znęcał. Suczkę Lillie znaleziono ukrywającą się za śmietnikiem w krytycznym stanie.

,,Choć znajdowała się w opłakanym stanie, wiedziałem, że ma w sobie coś wyjątkowego, mogłem dostrzec to w jej oczach.

Musiała odczekać trzy długie tygodnie zanim była gotowa do adopcji. Odwiedzałem ją 3-4 razy w tygodniu, powtarzając: kiedy Cię stąd zabiorę, możesz liczyć na sporą dawkę świetnej zabawy”

– opowiada Lee.

Źródło: Instagram

Pozostałe zwierzaki trafiały do niego w różny sposób. Jedne zupełnie przypadkowo, inne zabrał ze schroniska. Dodatkowo czworonogi pochodzą z różnych części kraju.
Molly została wzięta ze schroniska na Florydzie, odwiedził je bo było po drugiej stronie sklepu jubilerskiego, do którego poszedł z mamą.

Źródło: Instagram

O Haven również dowiedział się przypadkowo gdy jego była dziewczyna odwiedzała rodzinę w Teksasie.

Źródło: Instagram

Oryginalną rodzinę Ashera tworzą zarówno małe, jak i duże psiaki w różnym wieku. Niektóre z jego zwierzaków są typowymi „kanapowcami” inne zaś potrzebują dużo ruchu.

Źródło: Instagram

Lee traktuje swoje zwierzaki jak prawdziwych przyjaciół i nie wyobraża sobie już bez nich życia. Z każdym z nich zbudował wyjątkową więź spędzając z nimi każdą wolną chwilę.

Źródło: Instagram

,,Zazwyczaj zabieram ze sobą 2 lub 3 zwierzaki, jeśli wychodzę. Czasami widzę, że konkretny pies potrzebuje wypadu tylko we 2 i robię to. Widzę dużą różnicę w ich zachowaniu, kiedy spędzają ze mną spokojny dzień. Naprawdę to kochają”.

– relacjonuje Lee

Źródło: Instagram

Mężczyzna jest zadowolony z tego jak wygląda jego życie. Razem ze swoimi zwierzakami tworzy tworzą zgraną kochającą się rodzinę.

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi 🙂 Udostępnij rodzinie i znajomym.

Źródło: Instagram