Karol Strasburger obraził uczestniczkę „Familiady”. Było jej naprawdę przykro

Program Familiada jest emitowany od 1994 roku i od poczatku prowadzony jest przez Karola Strasburgera.

Przez lata, dziś już 71-letni aktor, wprawiał w zażenowanie swoimi żartami lub komentarzami. Gafa, wpadka zawsze sieę może zdarzyć, ale dopóki nie uderza w nikogo osobiście i nikogo nie rani to do publiczności należy tylko wybór czy odpowiada jej styl i poziom prowadzącenia programu.

Ale jeśli komentarz jest nie na miejscu, w dodatku złośliwy i sprawiający przykrość to jednak ktoś powinien zainterweniować. W końcu to telewizja publiczna i nie powinna akceptować niczego co propaguje złośliwości wobec innych, nawet jeśli rzucającemu je wydaje się, że są nieszkodliwe.

W przytaczanym framencie programu aktor pozwolił sobie na uwagę co najmniej nie na miejscu.

Na zakończenie każdego odcinka uczetnicy otrzymują kuferki ze słodyczami. Gdy prezenter je wręczał skomentował ten fakt słowami w kierunku do jednej z uczestniczek:

„Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma”.

Słowa aktora wyraźnie dotknęły uczestniczkę Jagodę. Widać, że było jej naprawdę przykro. Gdyby program trwał dłużej mogłaby się nawet rozpłakać.

Pod filmem pojawiły się ostre komentarze. Internauci podobnie odebrali jego słowa.

To jedne z łagodniejszych:

Stało się, uraził i to strasznie uraził uczestniczkę. Przecież nie było to nagrywane na żywo. Nie ma tu jakiegoś producenta czy kogoś, kto obserwuje czy wszystko dzieje się zgodnie z planem? Przecież łatwo jest dograć na nowo wręczenie nagród bez bezmyślnych komentarzy Pana Karola.

Powinien ją za to publicznie w tym programie przeprosić, bo to co powiedział i widząc po twarzy tej dziewczyny to naprawdę przesadził

Aż mnie samą w środku zabolało, jak to usłyszałam

Zobaczcie sami jak wyglądała ta krótka, ale przykra sytuacja.

https://youtu.be/m34uJQkXfZg

Jak oceniacie takie zachowanie prezentera?