4-letni chłopiec wykrwawia się na śmierć. To co zrobił ojczym, mrozi krew w żyłach.

Ojczym brutalnie gwałci i zabija 4-letniego chłopca. Aż ciężko uwierzyć, że takie historie dzieją się naprawdę.

Choć często słyszy się o takich strasznych historiach to jest to dal nas nie pojęte jak dorośli ludzie mogą w taki sposób krzywdzić małe, bezbronne dzieci. Czy takim tragediom można zapobiec? Jak to się dzieje, że najczęściej oprawcą jest osoba z najbliższego otoczenia dziecka? Prawdopodobnie dałoby się uniknąć wielu takich sytuacji gdyby nie fakt, że często otoczenie dziecka nie zauważa lub nie chce zauważać niektórych niepokojących sygnałów.

Keith Jordan Lambing to mężczyzna, który zgwałcił 4-letniego syna swojej dziewczyny a następnie nie udzielił żadnej pomocy konającemu chłopcu.

Do tragedii doszło w dniu 21 marca 2017 roku w jednym z moteli w Pensylwanii. Zgodnie z doniesieniami, zwyrodnialec miał opiekować się w tym dniu Bentleyem, podczas gdy jego mama była w pracy.

Lambing zamiast opieki zgotował chłopcu gehennę. Zgwałcił go a gdy zorientował się, że maluch jest w kiepskim stanie zadzwonił do swojej matki – Kristen Herold. Nie wezwał pogotowia tylko na polecenie matki zawiózł chłopca do swojego ojca. Niestety ojciec Lambinga nie jest ani lekarzem, ani ratownikiem medycznym i nie był to wyraz „skruchy”.

Chłopiec trafił w końcu do szpitala, po tym ktoś zawiadomił policję, że w samochodzie przy Renaissance Drive w Butler znajduje się nieprzytomne dziecko. Był to samochód należący do Kristen Herold.

Bentley nie przeżył tego. Zmarł z wykrwawienia tuż po przywiezieniu do placówki medycznej.

Matka oprawcy została oskarżona o nieudzielenie pomocy chłopcu oraz pomoc swojemu synowi w ukrywaniu się przed policją i ucieczce. Keith Lambing został oskarżony o gwałt na dziecku oraz zabójstwo.

Mackenzie Peters – mama Bentley’a póki co nie usłyszała żadnych zarzutów. Bentley nie był jej jedynym dzieckiem, ma 4-miesięcznego, którego ojcem jest Lambing.

Jak się okazuje, mężczyzna był już wcześniej karany. Dzień przed swoją zbrodnią nie stawił się na rozprawę w sądzie dotyczącej włamań i terroryzmu. Bardzo prawdopodobne, że prokurator Richard Goldinger zażąda dla mężczyzny kary śmierci.

Tak bardzo żal tego niewinnego chłopca… Być może można była uniknąć tej tragedii, czujność przyjaciół i rodziny jest bardzo ważna. Dziecku żadna sprawiedliwość nie przywróci życia.

Jeśli oburza cię ta okrutna zbrodnia dokonana na maleńkim, bezbronnym wobec osoby, którą znał i której miał prawo ufać, dziecku, udostępnij znajomym.

Źródło: DailyMail