Kobieta nigdy nie miała makijażu. Za sprawą sióstr w rękach stylistów przechodzi szokującą przemianę

Styliści Louis Licari i Jill Martin są specjalistami od szybkich i bardzo ciekawych metamorfoz. Wybierają kobiety, które bardzo potrzebują niewielkiej zmiany, która robi ogromną różnicę. Dwie szczęśliwe panie, które zostały wybrane, nadawały się do tego idealnie! Trish jest mamą szóstki dzieci, a Christy została zgłoszona przez siostry do przemiany, ponieważ nigdy nie miała na twarzy makijażu! Obie rodziny były podekscytowane widząc ogromne przemiany kobiet.

Christy jako pierwsza pokazała się w swojej nowej wersji. Mama sześciorga adoptowała pięcioro z nich, zarządza własną firmą zajmującą się projektowaniem wnętrz i znajduje jeszcze czas na pracę jako wolontariusz w służbach ratowniczych. Zdecydowanie jest super mamą, a kiedy prezentuje nowy wygląd, zachwyca wszystkich klasą, urodą i prezencją! Styliści wykonali wspaniałą pracę przy jej transformacji.

Następna jest Christy. Jej siostry wyznają, że Christy jest mało kobieca i nigdy nie nosi żadnego makijażu. Włosy Christy są niedbale ostrzyżone, ciemne i mocno siwiejące, co mocno ją postarza, ale transformacja zrzuca wiele lat z jej twarzy. Styliści pofarbowali jej włosy na cudownie czekoladowo-brązowy kolor. Gdy jej siostry i rodzina zdjęli opaski z oczu, zaniemówili z zachwytu. Kobieta stojąca przed nimi to zupełnie inna osoba. Nawet Christy jest zszokowana, kiedy odwraca się i patrzy na siebie w lustrze. Muszę przyznać, że to jedna z lepszych metamorfoz, jakie widziałam.

Zobaczcie sami na poniższym filmie. Obie kobiety są zachwycone wynikami – i trudno się dziwić dlaczego!