Książę Harry sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy. Efekt totalnie go zaskoczył

W 2016 roku świat obiegła informacja o zaręczynach księcia Harry’ego, a z pierwszych stron wciąż nie znikają zdjęcia 36-letniej, starszej od księcia o 3 lata, aktorki Meghan Markle.

Od chwili oficjalnego potwierdzenia zaręczyn, wszystko co dotyczy nowej młodej książęcej pary, wzbudza zainteresowanie i ogromne emocje.

Para ujawniła okoliczności zaręczyn. Książę poprosił Meghan o rękę podczas wspólnego przygotowywania kolacji, na którą miał być pieczony kurczak. Opowiedział także o pierścionku zaręczynowym, który wręczył narzeczonej.

Wartość szacuje się na 50 tysięcy funtów. Książę sam zaprojektował pierścionek wykorzystując dwa diamenty z kolekcji swojej matki księżnej Diany. Trzeci został zakupiony i pochodzi z Botswany.

Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco, delikatna oprawa dla drogocennych kamieni o imponujących rozmiarach.

Książę wykorzystał diamenty Diany, ponieważ jej oficjalny pierścionek – szafir otoczony diamentami – przypadł księżnej Kate.

Nie mniej imponujący jest pierścionek samej królowej Elżbiety, który wykonano dla niej z diamentów pochodzących z tiary księżnej Alicji, matki księcia Filipa.

Który pierścionek królewskiej rodziny podoba Ci się najbardziej?

Podziel się z innymi!