Która z dziewcząt wydaje Ci się najbardziej atrakcyjna z tyłu? Artykuł ujawni prawdę o tobie

Każdemy z nas sa przypisane pewne cechy osobowości. Zdradzają je sposób chodzenia, trzymania torebki, a nawet wybory, których dokonujemy.

Dziś zapraszamy do rozważenia, która z nich wydaje się najbardziej atrakcyjna. Nie mówimy teraz o pięknie mieszczącym się w jakiś kanonach, ale o Twoim odczuciu.

Dziewczyna nr 1

Jeśli jesteś najpiękniejszą uznałeś/aś pierwszą z kobiet, jesteś zrównoważoną i rzetelną osobą. Nie boisz się przeszkód i nowych zadań, masz odwagę i gotowość by rozwiązać każdy problem. Odważnie podejmujesz nowe wyzwania i poświęcasz się sprawie.

Nie jest łatwo Cię zniechęcić, ponieważ jesteś gotowy na wszystkie zakręty i przeszkody na drodze do celu. Jesteś cierpliwy, więc zawsze osiągasz to, czego chcesz. Nie można powiedzieć, że jesteś nieśmiały, raczej zdecydowany i arogancki. Dobrze wiesz, czego chcesz i co zrobic by to osiągnąć.

Dziewczyna nr 2

Wybierając dziewczynę numer 2, wyraźnie zaznaczasz, że jesteś osobą towarzyską, łatwo jest ci nawiązywać nowe znajomości. Bywasz nieco naiwny, czasem jesteś niepoważny. Jednocześnie wiesz, jak odnaleźć się w trudnej sytuacji i wyjść z niej bez szwanku, a nawet obrócić ja na swoja korzyść. Jesteś nieskoplikowaną osobą, skorą do zabawy, która często ma dobry nastrój.

Wolisz śmiać się ze wszystkimi. Starasz się być pozytywny i nie zwracasz uwagi na złe momenty w życiu. Nie rozpamiętujesz ich. Kiedy miną znów jasno patrzysz w przyszłość. Ale masz też swoje wrażliwe sfery, kiedy sie poruszy właściwą strunę, jedno nieostrożne słowo skierowane do ciebie może cię głęboko urazić.

Dziewczyna nr 3

Jeśli wybierasz trzecią dziewczynę, jesteś nieśmiałą, cichą osobą. Nie otwierasz się na ludzi, potrzebujesz dużo czasu zanim sie przekonasz, że Cię nie zrani i spróbujesz zaufać. Niezbyt lubisz niespodzianki, czujesz się pewniej, gdy wszystko jest zaplanowane.

Jesteś dobrą, niekonfliktową osobą, długo nie przechowujesz urazy. Głębia twojej duszy jest ogromna, próbujesz zrozumieć emocje i uczucia innych ludzi. Poświęcasz swoje dobro dla szczęścia innych. Bardzo cenisz harmonię, więc często także poświęcasz czas sobie.

Dziewczyna nr 4

Wybór czwartej dziewczyny dowodzi, że masz silną samokontrolę. Trudno cię zawstydzić lub speszyć, raczej wybierzesz umysł, a nie serce. Wiesz, że można wiele osiągnąć i nie boisz się trudności, które napotkasz na swojej drodze.

Jesteś dumną osobą, która żyje w harmonii ze sobą. Podsumowując jesteś szlachetnym człowiekiem. Dbasz o ludzi i nie krzywdzisz nikogo w drodze do celu. Może się wydawać, że jesteś zimną osobą, ale w rzeczywistości jesteś towarzyski, zawsze gotowy, aby pomóc każdemu, kto tego potrzebuje.

Dziewczyna nr 5

Wybierając piątą dziewczynę, okazałeś się osobą niezależną i wytrwałą. Bardzo ciężko pracujesz. Ale nie dla dlatego, że muusisz. To ty sam narzucasz sobie ogrom zadań i cele. Jesli sa Twoje wysiłek nigdy cię nie przerasta. Bo robisz to w co wierzysz, że warto. Dlatego rzadko prosisz o pomoc innych. Jesteś niezależny i samowystarczalny.

Do tego jesteś uparty, trudno jest komukolwiek przekonać cię do zmiany zdania. Niełatwo wchodzisz w relacje z ludźmi, ale ci, którym uda się zostać Twoimi przyjaciółmi lub częścią serca i mogą naprawdę na ciebie liczyć.

Jesteś zaskoczony?

Źródło i Fotografie: brightside.me