Mama wrzuciła ten film do sieci i rozpętała się burza… „To jest chore i obrzydliwe”

35-letnia Leanne Allerton z Grimsby karmiła piersią wszystkie czworo swoich dzieci w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Jej najnowszy film o karmieniu czteroletniej córki Poppy osiągnął prawie milion odsłon i wywołał burzę. Dominowały okrutne komentarze ludzi, którzy twierdzą, że Poppy – która rozpocznie szkołę we wrześniu – jest za duża na karmienie piersią.

W dzisiejszych czasach każdy ma własną opinię na temat karmienia piersią. Niezależnie od tego, czy wierzysz, że musisz karmić piersią, aby twoje dziecko rosło zdrowo, lub myślisz, że karmienie piersią w miejscu publicznym jest straszne, karmienie wywołuje silne emocje.

Kanał o karmieniu

Leannie regularnie opowiada o karmieniu piersią na swoim kanale YouTube i ma wielu subskrybentów. Kiedy jednak pokazała jak karmi 4-letnią córkę zyskała sporo wrogów.

„Jak twoje dziecko będzie rosło i prosperowało społecznie, gdy nadal będzie polegało na twoich cyckach?” – napisał gniewnie ktoś pod filmem.

„To nie jest naturalne. Ty nie chcesz, aby twoje dziecko dorastało. Szczerze mówiąc to obrzydliwe.” – skomentował ktoś inny.

Więc dlaczego Leanne karmi piersią tak długo?

„Ludzie mówią mi, że chcę aby Poppy polegała na mnie tak jak wtedy gdy była niemowlęciem, ale nie o to chodzi” – wyjaśniła. „To nasz czas i to przynosi jej korzyści. To tylko nasza rutyna i nasze życie i tylko to ma znaczenie”.

Ale to usprawiedliwienie nie usatysfakcjonowało ludzi.

„Możesz podtrzymywać więź przytulając ją. Do szkoły też pójdziesz i będziesz ją karmić na przerwach?” – napisał ktoś w odpowiedzi na jej rozumowanie.

„Matka powinna znaleźć inny sposób na podtrzymanie więzi – musi zaakceptować, że córka jest dzieckiem, a nie niemowlęciem – pozwól jej być dzieckiem!” – napisała inna osoba.

Pomimo nienawiści, Leanne jest dumna z siebie, że karmi tak długo.

„Teraz, kiedy patrzę wstecz, zdaję sobie sprawę, że karmienie piersią trwało ponad osiem lat” – powiedziała Leanne. „To dość długi czas i jestem z siebie dumna. Cieszę się, że to zrobiłam,, mimo że czuje się zmęczona.”.

Co sądzisz o karmieniu piersią Leanne swojej czteroletniej córki?

Źródło i Fotografie: Daily Mail YouTube