Mąż patrzy na zdjęcie żony sprzed 18 lat i zauważa szczegół, który odbiera mu mowę

Ta historia zaczyna się zwyczajnie jak miliony innych. Poznali się i zakochali w sobie. Było to w roku 2011.

Po ślubie urodziły im się dzieci, w ich przypadku bliźniaczki. Ich życie nie obfitowało w niezwykłe przypadki czy szczególne wydarzenia. Ale pewnego dnia Ye odkrył dziwny zbieg okoliczności…

Byli wtedy całą rodziną u teściowej. Rozmowa potoczyła się na temat tego, do kogo bardziej podobne są ich córki. Tesciowa wyciagnęła wtedy album ze zdjęciami jego żony z dzieciństwa i młodości.

Niedowierzanie

Jedno ze zdjęć przykuło uwagę zięcia. Zobaczył swoją żonę Xue przed May Fourth Square. W tle za nią stał mężczyzna, który wyglądał wyjątkowo znajomo.

Ye rozpoznał na nim siebie.

„Przeszedł mnie dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach, poznałem swoją sylwetkę, dokładnie taką samą jak na moim zdjęciu zrobionym w tym samym miejscu.”

Zdjęcie zostało zrobione w 2000 roku, jedenaście lat przed tym zanim małżonkowie się poznali!

Byli dokładnie w tym samym miejscu i czasie zupełnie się nie znając. Zostało to zarejestrowane na zdjęciach. Ye miał w tym samym czasie robione zdjęcie przez kolegę, jego żonie zdjęcie zrobiła mama. Odszukał je, porównali i potwierdziło ono, że zostało ono zrobione w tej samej chwili.

Czyż to nie nadzwyczajny zbieg okoliczności?

„Wygląda na to, że Qingdao jest dla nas z pewnością jednym z najbardziej wyjątkowych miast.” – powiedział. „Kiedy dzieci będą starsze, znowu pójdziemy do Qingdao i całą rodziną zrobimy sobie zdjęcie”.

Kto wie, może córki małżonków w tle odnajdą swoich przyszłych mężów 😉

Źródło i fotografie: koreaboo