Mężczyzna zdecydował się pić 4 litry wody dziennie przez miesiąc. Rezultat jest szokujący!

Jeśli masz już dość ciągłego przypominania o tym, że należy pić więcej wody, to nie jesteś sam.

Dziennikarz z portalu „Thrillist“ także nie mógł już tego słuchać. Postanowił zrobić eksperyment i przez 30 dni codziennie pić 4 litry wody. Rezultaty? Nie spodziewalibyście się tego!

Na początek kupił wielką plastikową butlę z wodą i zabierał ją ze sobą dosłownie wszędzie. Szybko jednak przekonał się, że zadanie jest znacznie trudniejsze niż przypuszczał. Musiał pić wodę co chwilę, nawet jeśli wcale nie był spragniony! W rezultacie stracił apetyt, gdyż jego żołądek był stale przepełniony. Niestety pęcherz także i bez przerwy musiał go opróżniać.

akamaized.net

Ale już 10 dnia zauważył zaskakujące efekty

Twierdzi, że nagle zaczął budzić się rześki i pełen energii. Skóra stała sie gładka, sprężysta i aksamitna. W kolejnym tygodniu stracił całkowicie potrzebę picia kawy, mimo że wcześniej wypijał trzy dziennie. Zasypiał szybko, spał lepiej i poczuł, że znacznie lepiej koncentruje się na zadaniach.

Ciągle słyszał komplementy na temat skóry i włosów i to od ludzi, którzy nie wiedzieli o eksperymencie. Zaczął także tracić na wadze.

Szybko upłynął miesiąc, a on nadal pił 4 litry wody dziennie, bo ciało się przyzwyczaiło, a korzyści było na tyle dużo, że nie chciał z nich zrezygnować.

Według niego każdy powinien przeprowadzić taki eksperyment na sobie i przekonać się sam.
 

pixabay.com

 
Brzmi zachęcająco. Spróbujesz?