Na pierwszą randkę z dziewczyną najlepiej umówić się na basen. Te zdjęcia wyjaśniają dlaczego

Kosmetyki – atrybut każdej nowoczesnej kobiety. Już nastolatki operują przed lustrem z precyzją neurochirurga, robiąc najważniejszą rzecz, która już odtąd stanie się ich misją – upiększają się.

Przedstawicielka płci pięknej nie szczędzi na ten proces czasu, cierpliwości ani pieniędzy, zwłaszcza jeśli są to pieniądze jej męża.

Jednocześnie kosmetyki nie tylko poprawiają wygląd. Pozwalają wykreować obraz, dzięki któremu kobieta wyraża siebie i swój stosunek do świata. Ale co, gdy efekt nazbyt odbiega od rzeczywistości? Czy to wciąz wyrażanie siebie, gdy obraz zasadniczo różni się od „materiału źródłowego”?

Zobaczcie poniższe metamorfozy. Zdjęcia „przed” i „po” sprawiają, że otwierasz oczy szerzej i niedowierzasz, że to wszystko przy pomocy kilku kosmetyków.

Nie ma brzydkich kobiet – jest zły makijaż. Jeśli właściwie użyjesz środków, możesz sprawić, że wady Twojej urody znikną na co najmniej kilka godzin.

A jeśli zrobi to prawdziwy mistrz, wirtuoz swojego fachu, efekt moze zaskoczyć samą Ciebie, nie tylko tych na których chciałas zrobic wrażenie..

Ale jest minus – są miejsca, gdzie trudno schować się za tą piękną maską. Na przykład basen…

Źródło i Fotografie: instagram