Nagrała ukrytą kamerą opiekunkę swojej chorej matki. Gdy zobaczyła nagranie była wstrząśnięta.

Kochamy swoich najbliższych całym sercem i robimy wszystko z myślą o ich dobru. Czy chodzi o małe dziecko, czy starych bądź chorych już rodziców, staramy się stworzyć im jak najlepsze warunki. Najchętniej opiekowalibyśmy się nimi sami, ale nie zawsze jest to możliwe.

Musimy pracować, a dla najbliższych wybieramy najlepszą z możliwych, jaką uda nam się znaleźć, opiekę.

Tego samego pragnęła dla swojej mamy Marino Miriam. Jej 94 letnia mama, odkąd zachorowała na Alzheimera wymagała stałego nadzoru i troskliwej opieki. Marino nie mogła się nią sama zająć. Wynajęła więc opiekunkę, która zrobiła na niej bardzo dobre wrażenie i była z polecenia.

Początkowo wydawało się, że kobieta zajmuje się dobrze jej mamą. Marino nie zauważyła nic niepokojącego ale pewnego dnia sąsiadka powiedziała jej, że słyszała, że jej mama krzyczy za ścianą.

Marino pomyślała, że to mogło się zdarzyć, ponieważ mama miewała różne nastroje. Jednak opiekunka zdając relację z dnia nie wspominała o żadnych atakach. Przeciwnie, opowiadała, że mama czuła się znakomicie.

Kobieta wiedziona złym przeczuciem zainstalowała kamerę w domu. To co nagrała okazało się wstrząsającym obrazem okrucieństwa i przemocy wobec jej matki!

Starsza kobieta była wręcz maltretowana przez opiekunkę!
Sami zobaczcie co zobaczyła ta biedna kobieta.

Nie pozostawiajmy bez echa takich historii pełnych ludzkich dramatów. W najlepszej wierze zatrudniasz kogoś, kto ma zająć się najbliższym ci człowiekiem i spotyka go taki los.

Nie bądź obojętny, udostępnij ku przestrodze.