Największa rodzina jeszcze się powiększy. 44-latka znowu ciąży

Rok temu opowiadaliśmy Wam historię rodziny Radfordów. Sue i Noel byli sierotami, bardzo spragnionymi miłości i rodziny.

Kiedy się poznali Sue miała 12 lat. W pierwszą ciążę zaszła mając lat 14, Noel miał wtedy 18 lat. Kiedy 3 lata później się pobierali Sue była w kolejnej ciąży. Od tamtej pory urodziła jeszcze kolejnych dziewiętnaścioro dzieci.

Nietypowa rodzina

Po 9 ciąży byli przerażeni swoją płodnością i Noel poddał się wazektomii. Ale po pewnym czasie uznali tę decyzję za złą. I Noel przeszedł zabieg odwracający.

Sue i Noel są już nawet dziadkami. Ich najstarsza córka ma 26 lat i dwoje dzieci.

Choć rodziny wielodzietne są raczej źle postrzegane, Radfordowie cieszą się ogólną sympatią. Są bardzo samodzielni. Noel prowadzi dobrze prosperującą piekarnię, nie korzystają z pomocy społecznej i są w stanie zapewnić dzieciom duży dom, wakacje i wszystko co im potrzebne.

View this post on Instagram

Hallie Phoebe and Archie’s christening #bigfamilylove

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

Rodzina ma duży dom o wartości ok. 1,2 mln zł, z dziesięcioma sypialniami. Jeździ 15-osobowym busem. Na samo jedzenie wydają 300 funtów (blisko 1500 zł) tygodniowo.

Każdy kto ich zna potwierdza, że ich dzieci są bardzo dobrze wychowane.

Kiedy w zeszłym roku (11 listopada) Sue urodziła dziewczynke Bonnie, swoje 21 dziecko, para zgodnie zadeklarowala, że to koniec.

Nie będzie więcej dzieci.

Wszystkie położne w szpitalu pytały, czy zobaczą nas ponownie w przyszłym roku i oboje odpowiedzieliśmy zgodnie: zdecydowanie nie! W pewnym momencie musi się to skończyć. Ubrania macierzyńskie wkrótce wylądują w koszu. W ogóle nie będę tęsknić za byciem w ciąży – opowiadała Sue

Deklaracje deklaracjami, życie życiem. Sue właśnie ogłosiła, że jest w 15 tygodniu ciąży z 22 dzieckiem.

Niebawem Radfordowie poznają płeć dziecka i mają nadzieję, że tym razem to będzie chłopiec.

Zastanawiam się, czy on będzie 11 mężczyzną w rodzinie – wyznała Sue

Żródło: youtube.com, Miniatura wpisuinstagram.com