Tutaj można czekać na autobus wieczność: tak wygląda najwygodniejszy przystanek na świecie!

W naszej rzeczywistości przywykliśmy to przeciekających dachów, rozklekotanych ścian lub wiat zupełnie ich pozbawionych, które nie schronią ani przed zimnem ani przed opadami.

Choć w ostatnich latach sytuacja w temacie przystanków znacznie się poprawiła, to o takich luksusach jaki mają mieszkańcy angielskiej wioski Wolkhampton w Devon, możemy tylko pomarzyć.

Jest tak przyjazny podróżnym, wygodny i uroczy, że słusznie zasłużył sobie na tytuł „najprzytulniejszego przystanku na świecie”.

Nikt nawet nie wie, kto jest autorem tych ulepszeń. Nieznany pasjonat stopniowo ulepszał stary przystanek i w efekcie jego wnętrze zostało tak zmodernizowane, że zmienił się nie do poznania. Pojawił się tam fotel z poduszkami i roślinami w doniczkach, a na ścianach zawisły obrazy i inne elementy wystroju. Nawet rozkład jazdy został starannie oprawiony.

A tajemniczy projektant dodatkowo ozdabia przystanek na różne święta.

Na przykład z okazji walentynek udekorowany został czerwonymi różami i sercami, świecznikami i małym wiklinowym koszyczkiem wypełnionym czekoladkami w kształcie serduszek.

Istnieje teoria, że mieszkańcy wiedzą kto jest tym aranżatorem, ale go nie zdradzają.

Teraz ich przystanek jest znany całemu światu, a mieszkańcom wioski Walkhampton przynosi wiele pozytywów i radości.

Prawda, że przyjemnie oczekiwałoby się tu na przyjazd autobusu?

Źródło: laykni.com, Miniatura wpisu: laykni.com