Natalia i Damian w 97r. przystąpili do I Komunii Św. 22 lata później fotograf robi dokładnie takie samo zdjęcie

Czy wierzysz w przeznaczenie? Historie takie jak Natalii i Damiana pozwalają nam nam choć trochę uwierzyć, że los napisał dla nam najwłaściwszy scenariusz.

Michał Dzidzio jest fotografem. Miał okazję fotografować takie wydarzenia jak: Taniec z gwiazdami, wybory Miss Polski, sportowe reprezentacje narodowe, czy koncerty najbardziej znanych artystów polskich i zagranicznych.

Jednak jego pasją i głównym zajęciem jest fotografia ślubna bo jak mówi ”Uwielbia towarzyszyć ludziom w chwilach szczęścia i robić nie tylko ładne obrazki, lecz także starać się przekazać coś więcej o ludziach i łączącej ich miłości”.

Dlatego wyjątkowo poruszyła go historia Natalii i Damiana, którym jako fotograf towarzyszył w dniu ich ślubu.

Kiedy zobaczył pewną fotografię i poznał kryjącą się za nią historię zrozumiał, że Ci dwoje zostali sobie przeznaczeni.

„18 maj 1997r. to dzień naszej Pierwszej Komunii Świętej. To właśnie ten dzień przyniósł nam chwilę, którą wspominamy do dziś… 

Bo była to chwila wielka, uroczysta, pełna radości, przepiękna i czysta.

Dokładnie 22 lata temu pierwszy raz, wspólnie, trzymając się za dłonie, podążaliśmy do kościoła, aby w naszych sercach zamieszkał Jezus.

Pierwsza wspólna “podróż do Jezusa” okazała się przeznaczeniem, ponieważ kilkanaście lat później połączyła nas prawdziwa miłość do siebie, którą chcemy wziąć w ręce i wspólnie przenieść ją przez całe życie.

Po 22 latach nadszedł więc ten dzień…

18 maj 2019 roku, w którym pragniemy znów, wspólnie trzymając się za dłonie podążać do kościoła, aby w maleńkiej obrączce poczuć świat cały, miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.”

Natalia i Damian

„Ale historia… – napisał Michał na swoim fanpejdżu na facebooku – Wczoraj fotografowałem ślub Natalii i Damiana, którzy 18 maja 1997 roku pierwszy raz i to jeszcze razem – w przyjęli komunię świętą. Dokładnie 22 lata później – też 18 maja – 2019 roku… wzięli ślub… Chciałem wykonać dla nich zdjęcie, które będzie pamiątką i odzwierciedleniem ich zdjęcia z komunii…

Zgodzicie się, że Michał zrobił dla młodej pary niezwykłą pamiątkę, zamykając w kadrze tę wyjątkową chwilę?

Podziel się z innymi ich piękną historią o miłości i przeznaczeniu.

A może znasz podobne przypadki? Opowiedz nam o nich w komentarzu.

Źródło i Fotografia tytułowa: Yes I do – Fotografia/Facebook