Natalia Kukulska wypełniła wreszcie wolę ojca, którą zapisał w testamencie. Długo z tym zwlekała

Mimo, że tragedia śmierci matki dotknęła Natalię kiedy była bardzo mała swoje dzieciństwo uważa za udane.

Wychowywała się pod okiem taty kompozytora i ukochanej babci dopóki w jej życie nie wkroczyła młoda, początkująca piosenkarka Monika Borys. Ze związku z jej tatą urodziła się brat Natalii Piotr w 1989 roku.

To nie było udane małżeństwo. I trwało dopóki Piotr nie był na tyle duży, by jak najmniej boleśnie przyjąć rozstanie rodziców.

Oprócz wylansowanego w Opolu przeboju „Co ty królu złoty”, Monika Borys nie zrobiła wielkiej kariery. W rodziniie narastały konflikty. Natalia nigdy nie lubiła macochy, ani swojego młodszego brata.

Monika Borys nosiła w sobie żal do Natalii, ponieważ uważała, że to przez nią media kreują ją na okrutną macochę, psują opinię i karierę.

Te żale przełożyły się także na młodszego brata Natalii, który zawzięcie pragnął zrobić karierę muzyczną, ale siostra nie zamierzała mu pomagać.

Co jakiś czas media okrążały informacje o nowych atakach w mediach na Natalię, o to, że nie dba o spuściznę po ojcu, a to, że nie zaprosiła brata do wzięcia udziału w koncercie poświęconym ich tacie.

Jarosław Kukulski boleśnie odczuwał brak więzi między rodzeństwem. W swoim testamencie uzwględnił równy podział praw do swojej artystycznej i majątkowej spuścizny. Zawarł także życzenie, żeby rodzeństwo żyło w zgodzie i wspierało się wzajemnie. Nie wiedział, że po jego śmierci te niechęci narosną.

Natalii trudno było wypełnić tę ojcowską wolę z uwagi na brak klasy i lansowanie się za pomocą skandalu w mediach przez brata.

Piotr Kukulski kilka lat temu postanowił zrobić karierę muzyczną jako raper PeKej. Szybko stał sie pośmiewiskiem środowiska i bezlitosnego hejtu. W myśl powiedzenia, że zła reklama jest lepsza niż żadna niespecjalnie się tym przejmował i „tworzył” w najlepsze.

Niedawno jednak wycofał się ze sceny muzycznej i zmienił wizerunek z dresiarskiego na eleganckiego młodego mężczyznę. Ma nową dziewczynę, którą Natalia polubiła. Ich stosunki wyraźnie się ociepliły i Natalia zaprosiła brata do udziału w koncercie poświęconym ojcu.

3 Marca złożyła bratu na instagramie życzenia:

„Bracie – niech Ci się wiedzie. Niech nam się wiedzie! 30 to już nie przelewki”

Na co Piotr odpowiedział:

’Dziękuje Kochana, niech nam się wiedzie! Wszystkiego najlepszego w naszym dniu urodzin🎂😘 Happy Birthday!”

Oboje urodzili się 3 marca. Mimo różnicy wieku sporo ich łączy i zdecydowali się jednak zakopać topór wojenny i żyć jak rodzeństwo w zgodnie z wolą taty.

Źródło: plotek.pl Fotografia tytułowa:2.bp.blogspot.com