Bo zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne i oklepane! Wyjątkowy ślub na środku oceanu.

Gdy Susana i Jovany zdecydowali się pobrać, zamarzyli o wyjątkowym ślubie.
Chcieli aby ich ceremonia odbyła się w wodzie, w oceanie. Jednak napotkali na trudności, ich konsultant ślubny powiedział im, że jest to niemożliwe.

Pogodzili się z tym, uznali, że najwyżej wezmą ślub na plaży jak robią to wszystkie inne pary gdy poznali Sol Tomargo, która powiedziała im:

,,MUSICIE to zrobić! Musicie wziąć ślub w wodzie, to będzie NIESAMOWITE! Cała ta wizja powstała dzięki Sol… To dzięki niej marzenia zamieniły się w rzeczywistość!”

– opowiada panna młoda.

,,Jesteśmy fotografami, ale naszą prawdziwą pracą jest tworzenie wyjątkowych doświadczeń i dokumentowanie ich. Każdy ślub jest specjalny ale jesteśmy podekscytowani gdy poznajemy pary mające szalone marzenia dotyczące swojego ślubu. Pary, które chcą zrobić coś, czego nie robiliśmy nigdy wcześniej, które większość ludzi uważa za niemożliwe. Włączając Suzane – panne młodą”.

,,Gdy poznałam Susane to była miłość od pierwszego wejrzenia. Uwielbiam poznawać autentycznych ludzi mających swoją wizję, chcących zrobić coś inaczej, coś co jest szaleństwem dla większości ludzi… ale nie dla mnie”

– opowiada Sol.

Dla Sol Tamargo idea zorganizowania całej ceremonii ślubu w wodzie była niesamowita, w końcu nie często się zdarza fotografować ślub w ocenie.

Radzenie sobie ze sprzętem fotograficznym w wodzie było wyzwaniem. Ekipa filmowała dronem z łodzi, Sol robiła zdjęcia aparatami w wielkich obudowach wodoszczelnych.

Polly robiła zdjęcia bez ochrony dla swojego aparatu i gdy przyszła fala stała na środku oceanu z rękoma ponad głową by ratować swój aparat, było to duże techniczne wyzwanie.

,,Robienie czegoś niezwyczajnego jest trudne ale żyjemy dla takich szczególnych momentów – im bardziej „niemożliwe” tym lepiej”.

Zarówno dla Młodej Pary, wszystkich gości i całe ekipy Del Sol to była wyjątkowy dzień, niesamowite doświadczenie.

Taka uroczystość w takich okolicznościach natury to raj dla oczu.

Zobaczcie filmik z tej wspaniałej uroczystości:

PS. A tak w ogóle, to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi, udostępnij rodzinie i znajomym.

Źródło: delsolphotography.com