Nigdy nie ufaj kobiecie w makijażu… Gdy zobaczysz te zdjęcia zrozumiesz dlaczego

Kobiety od zawsze poprawiały naturę, która jak wiemy nie jest sprawiedliwa i urodą nie obdarowuje uczciwie. Z jednej strony dzięki temu świat jest ciekawszy i bardziej różnorodny, z drugiej lubimy piękno i zdecydowanie bardziej pozytywnie reagujemy na ładne twarze.

Nic więc dziwnego, że każda z nas chce być ładna. Kobiety pokochały makijaż, który pozwala wyretuszować proporcje twarzy, nadać świeżości i blasku skórze, wyrazistości oczom i ustom lub poprawić ich kształt.

Od pewnego czasu możemy jednak zauważyć niepokojący trend, w którym twarz kobiecą traktuje się jak nie zamalowane płótno i kreuje na niej zupełnie nową postać. Niektóre makijaże bardziej już przypominają charakteryzacje niż delikatne podkreślenie walorów i skrycie niedoskonałości.

22-letnia Goar Avetisyan jest młodą, ale bardzo cenioną artystką. Spod jej rąk kobiety wychodzą zupełnie odmienione. Szkoda tyko, że czar pryska po demakijażu.

Nakłada tyle kosmetyków, że trudno przewidzieć czego można się spodziewać wieczorem…

Niemniej uszczęśliwienie kobiety, która nagle staje się piękna, wzbudza zachwyt i czuje, że ludzie reagują na nią inaczej, jest czymś co daje Goar niebywałą satysfakcję, a klientki ją za to kochają.

Zobaczcie sami:

#1

#2

#3

#4

#5

 

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

Źródło i Fotografie: goar_avetisyan / Instagram