„Ogień z d*** od rana”. Szczery wpis taty, który został z dziećmi sam na tydzień. Kobiety go pokochały

Paweł uważał się za dobrego tatę. Wydawało mu się, że pomaga i robi dużo.

Ale dopiero, gdy jego żona wyjechała i zostawia go z dziećmi na tydzień, zrozumiał jak wygląda codzienność z dziećmi.

Większość mężczyzn uważa, że żona z dzieckiem siedzi. Czują się na gorszej pozycji, ponieważ muszą pracować i nie mogą doświadczać w pełni rodzicielstwa siedząc sobie spokojnie w domu z maluchem. Niejednokrotnie deklarują, że chętnie by się zamienili i naprawdę są o tym przekonani.

Paweł w swoim zabawnym wpisie przekonuje, że każdy tata powinien mieć możliwość sprawdzić jak to jest. Tylko, że jeden dzień to za mało.

On już wie, że zajmowanie się z dziećmi nie ma wiele wspólnego z leżeniem na kanapie i oglądaniem telewizji.

Mamom bardzo spodobał się wpis Pawła, który sam zgotował sobie ten los. To on bowiem wykupił żonie i jej mamie siedmiodniową wycieczkę, chcąc by żona sobie odpoczęła. Nie miał jeszcze wtedy pojęcia jak bardzo tego potrzebuje. Przekonał się dopiero, gdy został z dziećmi sam.

Ogień z du.y od samego rana!
Stało się. Za plecami żony kupiłem jej i Teściowej wycieczkę. Przez 7 dni sam będę ogarniał dzieci – bo co to za wypoczynek jak zabiera się maluchy ze sobą? Po prostu dzień świstaka tylko w innym miejscu.

„Ośmiornica prac domowych”

Paweł,który jest sportowcem, trenerem biegaczy i wysiłek nie jest mu obcy już drugiego dnia trener poczuł się przytłoczony obowiązkami:

Mam wrażenie jakbym miał las rąk i ogarniał chatę w kilku miejscach jednocześnie! Zmysł wzroku, refleks i zapierd… wskoczyło na poziom dostępny tylko dla kosmitów. Jeb.. ośmiornica prac domowych. Leci pampers z kupą- jeszcze dziecko nie zdąży do końca a już przebrane, nawet nie zdąży pomyśleć, że jest głodne a ja już stoję z żarełkiem, ba nawet nie zdąży dać objawów zmęczenia na drzemkę a już jest w łóżeczku. I kiedy jedno tak słodko śpi to ogarniam cały syf po porannej bitwie.

Niełatwe bycie mamą

Paweł przyznał, że bycie mamą na cały etat to wieczna praca bez wytchnienia.

Mam wrażenie, że nigdy się nie odkopię z listy prac- bo ona zamiast maleć rośnie jak moje zmęczenie.
Tak, bycie mamą nie jest łatwe. Dlatego dbajcie o swoje Żony i wysyłajcie je na wypoczynek bo im się po prostu NALEŻY! 
Wczoraj byłem tak wywalony z kapci, że o 21:30 poszedłem spać. Ale i tak nie mogłem zasnąć xD Zmęczenie jak po maratonie. 
Byłem/jestem przerażony. 
Amen!
PS
Jest 10:40 i zasiadam do śniadania – swojego. Myślę, że zasłużyłem xD

Post zdobył ogromną popularność. Zainkasował się 34 tysięcy polubień, ponad 6000 udostępnień i 3400 komentarzy. Panie oznaczały pod nim swoich partnerów i pisały o własnych doświadczeniach z opieką nad dziećmi.