Olga Kalicka opublikowała zdjęcie jak karmi synka. Jedni oburzeni, inni gratulują odwagi

Aktorka Olga Kalicka niedawno została mamą. Fotografie szcześliwej mamy od czasu do czasu pojawiają się na jej instagramowym profilu.

Olga pokazała także publicznie jak karmi synka piersią. Polska nie byłaby Polską gdyby wszystkim się to spodobało.

Olga szybko wróciła do pracy, a pomaga jej mama w opiece nad synkiem. Olga wciąż karmi synka piersią, więc kiedy tylko może przystawia go do piersi.

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

Aktorka gra w spektaklu „Trzy Sypialnie” w Częstochowie i przygotowuje się do nowej roli w przedstawieniu w Teatrze Kwadrat, którego premiera odbędzie sie w kwietniu.

Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie widzimy ją podczas pracy nad rolę. Olga podpisała je „razem ze swoim największym fanem przy jedzeniu”

Oczywiście dyskusja na temat karmienia w miejscach publicznych i epatowania nim na zdjęciach w internecie rozgorzała zawzięta dyskusja.

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

Jedni gratuluja aktorce odwagi:

Brawo! Dziękuję za to zdjęcie. Wiem, że wiele dziewczyn wstydzi się karmić publicznie. Naprawdę potrzeba takich zdjęć

W końcu jakaś znana mama promuje karmienie piersią

Wszystko można robić subtelnie i z wyczuciem. Na tym zdjęciu, pomimo że dziecko nie jest zakryte, nie ma niczego niesmacznego

Prawdziwa mama

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

Dla drugich to niepotrzebne przegięcie i narażanie innych na widok, którego oglądać nie chcą:

Lubię cię, ale mogłabyś się trochę pohamować. Nie jest to smaczne

Pani Olgo, mogłaby się Pani zakryć

Nie rozumiem po co tym epatować, można to robić przecież w ustronnym miejscu, a takie zdjęcia niczemu nie służą

Padały i naprawdę ostre słowa…

Emm…nie wpadłaś na to ze nie każdy ma ochotę patrzeć na twojego wielkiego wydojonego cy.a? Obrzydzają mnie takie rzeczy i nie czaje jak można nie myśleć o innych osobach na tym portalu np o takich które nie chcą na to patrzeć. To ze urodziłaś dziecko nie oznacza ze musisz pokazywać jak go karmisz, polowe osób gów.o to obchodzi, że z twoich cyc.ów leci mleko a druga połowa się tym nie wiadomo dlaczego jara. Super ze masz dziecko i mleko w piersiach, ale zachowaj to dla siebie i twojego męża. FUJ

Pokazywanie piersi na plazy jest totalnie innym tematem niż oglądanie jakiegoś obcego dziecka, które ssie obcego ci cy.ka, z którego leci mleko. Ch.j mnie to obchodzi ze akurat karmi piersią. Jest tyle innych spoko pomysłów na zdjęcia z dzieckiem ale nie, musisz pokazywać Jak karmisz dziecko. Pokaz jak nas.ało w pieluchę. Będzie zdjęcie przed i po ….

A Wy jak odbieracie takie zdjęcia w Internecie i mamy karmiące w miejscach publicznych?