Pamiętacie Filipa z „Rodziny Zastępczej”? Dziś ma 28 lat i jest bardzo przystojny

Rodzina Zastepcza była jednym z najbardziej uroczych seriali familijnych. Niebanalni rodzice oryginalnej gromadki dzieci własnych i przysposobionych.

I wśród nich Filip Kwiatkowski, który swoimi genialnymi ripostami rozbrajał rodziców i widzów przed telewizorami.

Sergiusz Żymełka, który grał Filipa dojrzewał na naszych oczach z małego chłopca stawał się nastolatkiem. Serial emitowano od 1999 roku do 2009. W tym roku zmarła Gabriela Kownacka serialowa Anka, mama rodziny Kwiatkowskich.

W pewnym momencie jednak zniknął z ekranu. Sergiusz miał 19 lat gdy zakończyła się przygoda z serialem. Ku zaskoczeniu wszystkich nie wybrał szkoły aktorskiej. Studiował psychologię w biznesie. Jednak dorastanie na planie filmowym okazało się mieć silniejszy wpływ na jego życie niż planował.

Sergiusz pracował jako aktor dubbingowy przy takich filmach jak „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, „Country Miski” i „101 Dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda”.

A teraz możemy zobaczyć go na ekranie filmu „Kobiety mafii 2”, gdzie 28-letni Sergiusz gra rolę dilera narkotyków. Rola nie jest duża, ale mamy okazję zobaczyć przystojnego mężczyznę na jakiego wyrósł rezolutny aktor dziecięcy.

Przyznacie, że raczej trudno rozpoznać w nim znanego nam z „Rodziny zastępczej” chłopca, który swoimi celnymi uwagami, budził sympatię widzów serialu.

Fifi ulubieniec serialu:

Pamiętacie serial? Lubiliście oglądać tę rodzinkę? Kto był Waszą ulubioną postacią?