96-latek zadziwia siłą fizyczną i intelektem. Dziarski dziadek zdradza swój sekret

Granica wieku się przesuwa się w górę. Mimo, że wielu ludzi dożywa dziś do osiemdziesiątki czy dziewięćdziesiątki jakoś ich życia na starość jest nie do pozazdroszczenia.

Na ogół są niesprawni, schorowani, zależni od innych. Co innego pan Antoni Huczyński były lekarz weterynarii, żołnierz Armii Krajowej, powstaniec warszawski, który dziś w wieku 96 lat jest w pełni sprawny fizycznie i intelektualnie. Wprawia tym w zakłopotanie o wiele młodsze pokolenia.

Na czym polega sekret pana Antoniego?

Prowadzi świadomy tryb życia. Uważa, że zdrowie, sprawność i hart ducha to nasz wybór. Na ogół budzimy się dopiero, gdy dopada nas choroba. Natomiast świadome życie należy wybrać wcześniej.

Pan Antoni sam narzucił sobie pewne reguły, których przestrzega. Nie tylko zapewniły mu one długie życia, co przede wszystkim wspaniałą jego jakość. Sprawność umysłową, siłę fizyczną i przede wszystkim zdrowie. Dzięki nim może w pełni cieszyć się swoim wiekiem.

Nasz bohater intensywnie pracuje i robi nawet karierę w internecie. Zebrał rzeszę fanów na kanale you tube, gdzie młode pokolenie czerpie całymi garściami z jego mądrości życiowej. Stał się pozytywnym wzorem i inspiracją dla innych.

W jednym z filmów zdradza swój sekret długiego życia w zdrowiu, sile i radości. Wysłuchajcie koniecznie co ma do powiedzenia i podzielcie się z innymi:

Podziwiamy pana Antoniego i czujemy się zainspirowani, a Wy?