Patrzyli na niego z niedowierzaniem. Ale gdy zrozumieli co robił, zaniemówili

To zdjęcie zrobiło furorę w Internecie i rozeszło się lotem błyskawicy, a bohater fotografii stał się gwiazdą!

To jest Jimmie. A raczej jego połowa…

Co tu się wydarzyło?

Ten młody mężczyzna 23-letni Jimmiego Coxa pracuje w służbie publicznej w Teksasie. Zdjęcie pokazuje oddanego hydraulika leżącego na ziemi z głową w kałuży pełnej błota przed domem kobiety, która zgłosiła awarię rur.

Zdjęcie zrobiła Andrea Adams właścicielka domu, która wezwała służby na pomoc. Następnie zamieściła zdjęcie na Facebooku. Determinacja i zaangażowanie Jimmie’go sprawiło, że udało się naprawić wyciek, który groził zalaniem połowy okolicy.

Fotografia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i podziwem zaangażowania młodego człowieka, który dosłownie nie bał się ubrudzić rąk by zapobiec katastrofie.

Bohater mediów społecznościowych

Współprowadzący serial telewizyjny „Dirty Jobs” – brudna robota, napisał do Jimmiego, że stawia mu piwo. A firma produkująca dżinsy, które miał na sobie wysłała mu nie tylko kilka par nowych spodni, ale też zasponsorowała nowy sprzęt do pracy.

Sam Jimmie nie do końca rozumie, dlaczego nagle zyskał status bohatera w mediach społecznościowych.

Ludzi byli pełni podziwu dla etyki pracy i poświęcenia, ale nasz bohater pozostał skromny i odpowiadał: „to po prostu nasza praca, robimy to codziennie”. No cóż każdy chciałby mieć takiego pracownika!

Brawo Jimmie!

Źródło miniatura wpisu: imgur.com