Po zdjęciu prześcieradeł pokojówka odkryła coś, co sprawiło, że jej nogi się pod nią ugięły

Ostatnio na YouTube pojawia się coraz więcej filmów, które przywracają wiarę w ludzkość.

Należą do nich wideo Kyle Oreffisa i Josh Gibson. Bohaterką nowego filmu została pokojówka hotelu w USA.

Pokojówka

Dziewczyna pracowała od kilku dni, więc jeszcze nie otrzymała wynagrodzenia, ale recepcjonistka wypowiadał się o niej w samych superlatywach. Powiedziała, że bardzo przykłada się do swoich obowiązków, jest punktualna i bardzo dokładna. Nie mówi o tym wprost, ale jest w trudnej sytuacji materialnej i bardzo potrzebuje pieniędzy.

Tak ciepłe opinie na temat pracy pokojówki nie pozostawiały chłopcom żadnych wątpliwości co do trafności wyboru. Kyle i Josh weszli do pokoju, w którym kobieta musiała posprzątać i włożyli pod prześcieradło nagrodę w wysokości 500 USD. Napisali notatkę, w której wskazali, że są to pieniądze przeznaczone dla niej.

Niespodzianka

Kiedy sprzątaczka weszła do pokoju i podjęła obowiązki, odkryła cenne znalezisko. Była tak oszołomiona, że ​​nie mogła wypowiedzieć ani słowa.

Reakcja pokojówki została zarejestrowana przez ukryte kamery, które blogerzy zainstalowali w pokoju. Dlatego każdy użytkownik Internetu mógł zobaczyć, jak kobieta była zaskoczona odkryciem. Nawiasem mówiąc, wideo ma ogromną liczbę wyświetleń.

Oczywiście, Kyle i Josh wyjasnili pokojówce, co się stało. Początkowo sprzątaczka odmówiła wzięcia pieniędzy, ale chłopcy przekonali ją, że zasłużyła na nagrodę swoją uczciwą pracą.

Wyjawili też, że to ze względu na taką reakcję kręcą swoje filmy i robią ludziom takie niespodzianki. Okazuje się, że pomaganie innym jest bardzo fajne i przyjemne.

Źródło: lemurov.net Fotografia tytułowa:screen shot GiveBackFilms youtube

Jeśli tak jak chłopcy uważasz, że fajnie jest sprawiać ludziom radość, podziel się z innymi!