Położna podaje 29-latce dziecko. Jej mina mówi wszystko. Nie tego się spodziewała.

Ludzie lubią mieć wszystko pod kontrolą. Zaplanowane i przewidziane. A gdy zostają zaskoczeni przez los czy naturę niektórzy potrafią doznać szoku.

Dara Crouch na zdjęciu wygląda jakby zobaczyła ducha albo potwora. Tymczasem zobaczyła swoje śliczne nowo narodzone dziecko.

Co zatem ją tak zaskoczyło?

Otóż rodzina Dary jest pod pewnym względem wyjątkowa. To przeczy rachunkowi prawdopodobieństwa i trudne jest do uwierzenia, ale naprawdę w rodzinie Dary od pięćdziesięciu lat rodzą się wyłącznie dziewczynki. Ona ma same siostry, jej mama, babcia i prababcia także.

Kiedy Dara poszła na połówkowe usg i lekarz bez najmniejszych wątpliwości orzekł, że to dziewczynka Dara nie była zdziwiona. Jej siostry także rodziły tylko dziewczynki.

Dara również trzy lata wcześniej urodziła córeczkę.

29-latka żyła w tym przekonaniu, aż do chwili porodu. Gdy położna podała jej dziecko Dara najpierw nerwowo rozejrzała się po sali czy aby na pewno była jedyną rodzącą, po czym swoje zaskoczenie wyraziła w bardzo emocjonalnym wyrazie twarzy, który uchwycono na zdjęciu.„Gdy położna mi go pokazała byłam totalnym szoku! To był ułamek sekundy. Oczywiście zaraz potem totalnie się zakochałam w moim małym chłopcu.”

Mały Liam urodził się zdrowy i silny. A jego siostra, choć wolałaby siostrę uważa, że w sumie jest całkiem fajny.

I zdążyli się już zaprzyjaźnić.

Stres, hormony i niespodzianka zrobiły swoje. Mimo wszystko mina kobiety chyba troszkę przesadzona. Jak sądzicie?