Znajomy poniżył ją wpisem – Schowaj te obwisłe…! Jej reakcja genialna.

Kiedy kobieta zostaje matką zmienia się jej perspektywa spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.

Pierś przestaje być dla niej elementem nagości, czymś intymnym a staje się wyrazem czułości i zaspokojenia potrzeb swojego dziecka. Nie dotyczy to wszystkich kobiet, podobnie jak mężczyzn. Niektórzy rozumieją tę zmianę percepcji inni nie.

Kiedy Aime Wood została mamą pierś stała się dla niej symbolem głębokiej więzi, miłości a jednocześnie najzwyczajniejszą czynnością fizjologiczną. Nie dostrzegała w tym nic co mogłoby kogoś zniesmaczać czy komuś przeszkadzać.

Kiedy więc znajomy napisał jej:

,,Schowaj te okropne cyce! Każdego dnia je widzę. Nie mam nic przeciwko karmieniu piersią, cholera w sumie sam possałbym cycka, ale bez przesady! Biedne to Twoje dziecko, że dorasta jak jej matka publikuje zdjęcia, gdzie córka ssie jej obwisłe cyce!!!”

Nie mogła zrozumieć, że mógł być tak okrutny. Uważała, że w końcu to jej strona, jej wspomnienia i jej zdjęcia, więc może publikować zdjęcia jakie tylko chce, a jak jemu się to nie podoba to może ją usunąć z Facebooka, nie będzie za nim tęsknić.

Odpowiedź była krótka:

Aime podzieliła się tą wymianą budząc różne opinie i reakcje. Co sądzicie o publikowaniu karmiących piersi? Podzielcie się z nami w komentarzu na facebooku. Nie zapomnijcie udostępnić swoim znajomym.

Źródło/Fotografie: Aimee Wood