Przerażona i przygnębiona kobieta przechodzi metamorfozę. Po niej wygląda jak gwiazda filmowa.

Nie każdą kobietę natura obdarzyła naturalnym pięknem w równym stopniu. Symetrycznymi i proporcjonalnymi rysami, nieskazitelna cerą.

Ale nawet te szczęściary, które ją miały muszą się liczy z tym, że nie jest to wyposażenie dane im na zawsze. Uroda, nawet największa przemija. Jedne kobiety potrafią z nostalgią i godnością się z nią pożegnać, inne podejmują rozpaczliwe próby zatrzymania czasu.

Tylko wtedy się to udaje, gdy w efekcie kobieta czuje się dobrze we własnej skórze.

W dzisiejszym świecie uroda jest tylko jednym z czynników atrakcyjności. Potrzeba jeszcze gustu i wyczucia, by strojem, makijażem, czy fryzurą atuty swojej urody podkreślić, a nie im ująć. Ale też i pieniędzy, bo uroda kosztuje i prawda jest taka, że piękne kobiety inwestują w siebie i to nie mało.

To nie jest tak, że niektóre kobiety o siebie nie chcą dbać. Czasem brakuje czasu, wyczucia, środków i przestają zwracać uwagę na swój wygląd. Nie dostarcza on im przyjemności i satysfakcji. Która kobieta nie chciałaby dobrze wyglądać?

Zdolny fryzjer, kosmetyczka czy stylista są jak artyści. Potrafią z kobiety nijakiej i smutnej wyczarować piękną i szczęśliwą.

Czy można się nie uśmiechnąć widząc taką metamorfozę?

Jeśli ta zmiana zrobiła na tobie wrażenie podziel się z innymi!