Reakcja kobiecego ciała na „niewłaściwego” mężczyznę

Nasze ciało daje nam wskazówki

Ponieważ jednak większość ludzi żyje w ciągłym stresie i chaosie, przestaje słyszeć i rozumieć głos swojego ciała.

Każdy ma trzy rodzaje sfer ciała – mentalne, emocjonalne i fizyczne. Większość z nas zwraca uwagę na fizyczne przejawy, które są pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak. Ciało jest naszym najlepszym przyjacielem, który wie i informuje nas o tym czego potrzebujemy.

Najważniejsze jest, aby nauczyć się poprawnie rozumieć jego sygnały.

Jak ciało kobiety reaguje na „niewłaściwego” mężczyznę?

1. Nie uśmiecha gdy jest sama

Okazuje się, że jednym ze znaków, że w pobliżu jest niewłaściwy człowiek, jest niechęć do uśmiechu nawet myśląc o tej osobie. Kobieta może oszukiwać innych, że jest szczęśliwa, ale nie jest w stanie oszukać samej siebie. A jeśli myśląc o kimś nie uśmiechasz się to pierwszy znak, że coś jest nie tak w twoim związku.

2. Ma niską samoocenę

Kochający partner nie tylko uszczęśliwia kobietę, ale także daje jej pewność siebie. Jeśli ciągle wątpi w siebie i czuje się nieważna, to znak, że jej mąż nie jest dla niej oparciem. Nasze ciało chce dla nas szczęścia, więc wysyła sygnały, które maja na celu chronić.

3. Jest wyczerpana emocjonalnie

Jeśli partner właściwie traktuje kobietę, czuje się ona pełna energii i chęci do działania. Jeśli w związku brak harmonii, to jest ona wyczerpana psychicznie, emocjonalnie i fizycznie. Te wszystkie złe emocje kumulują się w ciele. Taka kobieta może mieć niższą odporność i często chorować.

4. Zaprzecza rzeczywistości

Wiadomo, że kobieta nieustannie analizuje swój związek. I nie musi sama siebie przekonywać, że wszystko jest w porządku, jeśli rzeczywiście tak jest.

„W zdrowym związku umysł kobiety jest w harmonii z jej ciałem”

Słuchaj swojego ciała! Możliwe, że chce ci coś ważnego powiedzieć…

Źródło: otozh.com.ua, Miniatura wpisu: freepik.com/topniusy.eu