Rodzice tych dziewczynek powinni stracić prawo do ich wychowywania! Przecież robią im krzywdę.

To jak wychowujemy swoje dziecko, według jakich wartości i zasad jest naszą sprawą. Ale tylko dopóki, dopóty jest to dobre dla dziecka.

 

Gdy mama zdaje się zapominać, że 5-letnie dziecko powinno spędzać czas na beztroskiej zabawie, a nie być traktowane jak maszynka do zarabiania pieniędzy i zaspokajania własnych ambicji, można zadać sobie pytanie. czy ona ma na uwadze jego dobro?

Zmuszanie do udziału w konkursach piękności, trenowania talentów, nakładania tony kosmetyków, niszczenia włosów lakierami i lokówkami, odchudzanie i narażanie na niebywały stres, trudno uznać za działanie dla dobra dziecka.

1. Britney Campbell

Rodzice 6-letniej Britney obsesyjnie zgłaszali ją do wszelkich możliwych konkursów piękności. Wywierali ogromną presję na dziewczynce, że musi wygrać. Depilowali jej ciało woskiem, opłacili botoks, by usta dziewczynki były pełniejsze…

Kiedy matka Britney wyznała w telewizji jak wygląda życie córki, władze wszczęły dochodzenie w wyniku którego uznano, że rodzina nie była środowiskiem wspierającym jej rozwój psychiczny.

2. Madison Campbell

Ta dziewięciolatka, zmuszanie do konkursów piękności i wszystkie aspekty z tym związane, przypłaciła zdrowiem psychicznym, atakami paniki i schizofrenią.

3. Anya Klimovets

Mimo, że wygląd Mini Miss Świata jest znacznie bardziej naturalny, dziewczynka niewiele ma z normalnego dzieciństwa. Całe godziny spędza u fryzjerów, kosmetyczek, stylistów. Jeśli nie ma akurat sesji lub pokazu, uczy się profesjonalnie pozować, uśmiechać, chodzić.

4. Ira Brown

Dziewczynka urodziła się z buzią aniołka i od niemowlęctwa zarabia na tym pieniądze dla swoich rodziców. Występowała w reklamach zanim nauczyła się chodzić. Jak stanęła na własnych nogach, była wystawiana na konkursy piękności. Ira nie chodzi do szkoły i nie wie co to zabawa z dziećmi na podwórku. Jej matka mówi, że mogłaby sobie przy tym nabić siniaka lub zniszczyć włosy.

5. Eden Wood

Nim skończyła 6 lat, zaliczyła udział w 300 konkursach piękności! Jej rodzice wierzą, że to dla jej dobra, ponieważ torują jej tym drogę na szczyt w modellingu. Eden zapytana, czy ktoś ją kiedykolwiek spytał o zdanie, czy chce być w przyszłości modelką od powiedziała: no jasne, że nie, rodzice o nic mnie nie pytają.

6. Honey Boo Boo

Matce Honey udało się to co zamierzała. Uczyniła sławną córkę, a także siebie. Cała rodzina wzięła udział w żenującym programie telewizyjnym, w którym na widok publiczny wystawiane były ich intymne problemy. Partner matki został skazany za molestowanie starszej siostry Honey.

7. Maddy Jackson

Matka Maddy jest krawcową. Od początku traktowała córkę jak lalkę, którą całymi dniami przebierała, czesała i malowała. Kiedy Maddy podrosła na tyle, by mogła wziąć udział w konkursach piękności, matka posunęła swoje wyobrażenie o idealnym pięknie jeszcze dalej. Jakim cudem nie straciła praw rodzicielskim mimo, że zmusiła córkę do operacji chirurgii plastycznej wszczepienia implantów piersi i powiększenia pośladków?

8. Lilly Novikova

Lilly wygląda jak zwykła dziewczynka, ale jej życie nie przypomina życia zwyczajnego dziecka. Lilly od urodzenia bierze udział w sesjach i reklamach, spędza czas przygotowując się do modellingu. W jej codziennym harmonogramie dnia jest manicure i pedicure, kosmetyczka, fryzjer, pływalnia, lekcje chodzenia, baletu, akrobatyki i gimnastyki.

9. Paisley Dickey

Rodzice Paisley tak bardzo pragnęli żeby zwróciła uwagę jurorów, że uznali, że najlepszym sposobem będzie wyzywające ubranie. Wzięła udział w konkursie wystylizowana na prostytutkę z filmu „Pretty woman”…

Brak dzieciństwa, pozytywnych wartości, beztroski, spokoju, czasu w zwyczajnej grupie rówieśniczej skutkują zaburzeniami osobowości, depresją, zagubieniem i trudnymi do przewidzenia traumami w życiu dorosłym. I ten biznes, z którego profity czerpią dorośli kwitnie w najlepsze kosztem dzieci.

Co nasi czytelnicy sądzą o sprawie? Chętnie poznamy Wasze opinie. Podzielcie sie z innymi.