Simon nie wierzył w zdenerwowanego ojca 6-tki dzieci. Ale gdy otwiera usta wszyscy są w szoku

Utalentowanych ludzi są rzesze, ale są wśród nich tacy, którzy bardziej niż inni zasługują na to by odnieść sukces.

Ludzie, którzy poświęcają się dla innych zanim jeszcze o to poproszą, mierząc się z trudami i walcząc z problemami. Kimś takim jest z pewnością Michael.

Michel Ketterer jest pielęniarzem i ojcem. Kiedy stanął na scenie America’s Got Talent i opowiedział o sobie, trudno było nie wzruszyć się jego historią.

Michael wraz żoną adoptowali piątkę dzieci ze specjalnymi potrzebami, w tym porażeniem mózgowym. Chcieli dać dom dzieciom, których nikt nie chciał, których opieką nie chcieli się trudzić nawet ich biologiczni rodzice.

„Przyjechałem tutaj, aby pokazać moim dzieciom, że jeżeli ich ojciec może realizować swoje marzenia, tak samo dla nich nie ma nic niemożliwego” – powiedział ze sceny Michael.

Michael bardzo się denerwuje, ale kiedy zaczyna śpiewać przekonujemy się, że ten mężczyzna ma nie tylko wielkie serce, ale także cudowny głos i coś wyjątkowego w sobie co oczarowuje słuchacza.

Utwór „To Love Somebody” z repertuaru Bee Gees sprawił, że znany z ostrych komentarzy Simon Cowell nie może wyjść z podziwu.

„Według mnie, chodzi o to, aby prawdziwym, być sobą i sprawić niespodziankę. Jeżeli mam być z tobą szczery, to ponieważ byłeś taki zdenerwowany, nie wierzyłem w ciebie. Ale czasami czyny mówią głośniej niż słowa” – powiedział Simon.

I wtedy Simon zaskakuje wszystkich. Zobaczcie ten niezwykły moment. Nagranie obejrzało ponad 14 milionów internautów.

Zobacz, a zrozumiesz dlaczego:

Podziel się jeśli na Tobie ten występ zrobił takie samo wrażenie!