Śpisz z kotem w łóżku? Powinieneś o czymś wiedzieć

Koty czują, gdy dana osoba jest chora. Mają bardzo silne pole elektromagnetyczne. A kiedy kot dotyka człowieka, jego fale elektromagnetyczne neutralizują fale, które emituje pacjent.

Lekarze twierdzą, że w rodzinach, w których przebywają zwierzęta domowe, a zwłaszcza koty, choroby występują rzadziej. Ale nawet jeśli się pojawią, ludzie wyzdrowieją szybciej.

Nie powinieneś odpychać, jeśli zwierzę łasi się do jakiejś części ciała. Nie wypędzaj go. On odejdzie.

Kot próbuje dotknąć części ciała, w której znajduje się chory narząd.

Bioenergetycy uważają, że zwierzęta te mają bardzo rozwinięte zdolności odbierania ludzkiej aury i pochłaniania złej energii.

Co leczą koty?

1. Psychika i nerwy.

Redukują niepokój, uspokajają, budzą poczucie pewności, optymizm.

2. Serce.

Koty są świetnymi kardiologami. Dlatego osobom cierpiącym na nadciśnienie, które doznały zawału serca lub udaru mózgu, zaleca się częstsze trzymanie kota na rękach.

Obecność kota w domu stabilizuje ciśnienie krwi u osób z dystonią neurowegetatywną. Ponadto u osób, które mają te zwierzęta, ryzyko zawału serca zmniejsza się o 30-40%.

3. Pamięć.

Największa kumulacja punktów aktywujących pamięć znajduje się w środku dłoni. Na Wschodzie ludzie używają specjalnych kulek, aby stymulować tę część mózgu. Zamiast tego możemy kota lub psa. Jeśli będziesz to robić codziennie, poprawisz swoją pamięć.

4. Odporność i kości.

Eksperci zauważyli również, że zwierzęta te pomagają szybko obniżyć temperaturę w przypadku przeziębienia lub grypy. Ponadto zmniejszają ból, a nawet wzmacniają kości.

„Specjalizacja” kotów

  • Koty leczą choroby układu nerwowego i narządów wewnętrznych.
  • Koty są najlepszymi specjalistami w dziedzinie choroby zwyrodnieniowej stawów, spondylozy, osteopatii.
  • Koty długowłose są doskonałymi neurologami. Pomagają w przypadku depresji, zmniejszają drażliwość, normalizują sen.
  • Koty o sierści średniej długości są dobrymi kardiologami.
  • Krótkowłose koty lepiej leczą zaburzenia żołądka, wątroby i nerek.
  • Koty syjamskie pomagają w leczeniu przeziębienia. Odgrywają również ważną rolę w zapobieganiu grypie. Ich obecność w domu niszczy zarazki, które mogą powodować tę chorobę.

Nawet kolor kota ma znaczenie

Czarne koty: czy warto?

Niektórzy martwią się, czy czarny kot może przynieśść do domu pecha. Ale niewiele osób wie, że są one w stanie pochłonąć dużo złej, ciężkiej energii.

Uwalniając gospodarza od nadmiaru negatywnych energii, czarne koty pomagają normalizować krążenie krwi, metabolizm, a nawet przyspieszać resorpcję krwiaka wewnętrznego. W ten sposób zapobiegają zawałowi serca, udarowi, nadciśnieniu, zapaleniu żołądka i osteopatii.

Wiedziałeś, że koty cię leczą?

Źródło: lifter.com