96-letnia staruszka chciała sprzedać dom ale gdy pośrednik zobaczył co jest w środku…

96 – letnia kobieta po śmierci męża postanowiła sprzedać dom. Poprosiła o pomoc pośrednika nieruchomości.

Dom z zewnątrz wygląda zwyczajnie. Został zbudowany ponad 70 lat temu więc pośrednik dobrze znający podobne nieruchomości spodziewał się, że zastanie tam albo stare, nagryzione zębem czasu wnętrza albo nowocześnie odnowione.

Tymczasem przekraczając próg domu zaskoczyło go to, co zobaczył. Dom okazał się kapsułą czasu. Tak, jak został urządzony lata temu, tak zachował się w niezmienionym stanie.

Udekorowany został przez właścicielkę zgodnie z jej gustem w najdrobniejszym szczególe i z niebywałą wręcz konsekwencją. Utrzymany w tak idealnym stanie, jakby nikt w nim przez te wszystkie lata nie mieszkał.

Meble, tapety, dodatki wszystko jak nowe, czyste i zadbane.

Właścicielka, krawcowa z zawodu, wiele dekoracji uszyła sama. Zawsze kochała romantyczny styl i cukierkowe kolory więc wszystkie pomieszczenia są trochę retro, romantyczno-sentymentalne.
Mąż jednak miał coś do powiedzenia, bo mocno oprotestował tę kolorystykę w jednym salonie. I urządził go bardziej po męsku w neutralnych kolorach.


Dom szybko stał się hitem internetu. Dzięki oryginalnym wnętrzom mocno zyskał na wartości i wyceniono go sporo ponad średnią wartość rynkową.
Jak wam się podobają tak urządzone i zatrzymane w czasie wnętrza? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzu na facebooku. Może komuś z twoich znajomych podobałyby się takie wnętrza?

Źródło/Fotografie: hgtv.ca